priatel a jeho klamstva

Príspevok v téme: priatel a jeho klamstva
radkaa123

ahoj, mam taky problem...viem ze by som sa nemala priatelovi hrabat vo veciach ale chcela som len zistit ci nahodou nerobi to co nema. takze asi pred 2 mesiacmi som nasla priatelovi take tie male sacky na travu, dve vodne a dve flase na suche a aj odstrihnutu slamku, kvapky do oci asi 4 a v dasej este bolo asi dopoly. potom som mu este niekedy ponachadzala pekne spravene alobaly na flasu a teraz som mu nasla dalsie a dalsie slamky poodstrihovane a tie kvapky uz boli prazdne. predtym ako sme spolu zacali chodit bral rozne drogy ale potom sem tam len travu. teraz v posledne mesiace mi hovori ze uz nehuli. som mu povedala ze moze ale nech mi o tom povie. ale nie. nechce sa priznat. co mam robit. neviem co si mam o tom myslie. tak vas prosim o radu co by ste robili vy a co by ste si mysleli na mojom mieste. dakujem

lucy2201

jedno nechapem.načo si si začinala s človekom ktory bral aj niečo ine ako travu.o takeho nezodpovedneho človeka by som ani hrdzavy bicykel neoprela!!!!

jajka001_

no nie, že pomož aj keby čo, ponukni mu pomoc, ak nebude mať zaujem a bude stale klamať, tak ruky preč,nemarni s nim cas

barbinka

pervitín bral aj ten môj bývalý. Toto nedopadne dobre. Hlavne si dávaj pozor na seba. Keď je taký človek na dojazde je veľmi milý k tebe, ale keď si už potrebuje dať dávku, tak urobí pre to všetkoa bude aj agresívny.

bojo

teraz sa sustred len na to co je dolezite nie co by bolo keby ste spolu byvali pravdepod.by prehulil cely byt, s kade ma na to prachy? UVEDOM SI, ze jeho zavislost je mozno silnejsia ako laska.je to krute pre teba,ale urcite aj pre neho.pomoz mu aj keby neviem co

jajka001_

asi ti bude tvrdit že to su pozostatky starych zvykov, tak to vyhod, ale, povedz, ved to musis na nom aj vidieť