podpazusie - hrcka

Príspevok v téme: podpazusie - hrcka
ajka...

Pred par dnami sa mi pod pazuchou spravila dost velka hrca, zo dna na den. a na dalsi den sa mi to este trochu zvacsilo priblizne na velkost vlasskeho orecha a opuchlo mi okolie ramena a trochu aj rameno. ta hrca je dost tvrda, ani ma velmi neboli skor ma boli cela ruka ako keby som mala svalovku.neviete co by to mohlo byt? uzlina? alebo nieco ine? lebo na krku ani na druhej strane v podpazusi to nemam. chystam sa k lekarke ak mi to neprejde ale chcela som pocut predtym nejaky nazor ak ma s tym niekto skusenost.

ajka...

nie netlacila som na podpazusie, ale najprv som mala opuchnute aj rameno ale to uz preslo. ved ja mam vzdy nejaky nezvycajny problem:)

Denz

ajka- v podpazusi je to pre mna zvlastne presilit ruku....
Snad ak by si pouzila nieco ako rebrina a tlacila na podpazusie......
Vtedy ano,ale bolo by to mechanicke poskodenie.
Ja som sa osobne s takym niecim nestretol....
Tak si skus dat pauzu,nech sa ti to ukludni aspon na tyzden a uvidis co a ako.

ajka...

to ma len tak napadlo ci som si nemohla presilit sval alebo take cosi. ved prave som uz bola u lekarky a povedala mi ze to nie su uzliny a ze je to ok:( a ani ma to uz neboli, len ked cvicim tak potom niekedy

ajka...

a moze sa taka hrca v podpazusi spravit aj z cvicenia? lebo som zacala chodit do posilky dva tyzdne predtym ako sa mi spravila. uz som prestala pouzivat aj antiperspiranty ale je to rovnake:(

Fallo

deodorant chrani pred pachom-ten je v pohode.
Antiperspirant pred pachom a potom- to je dost zle z dlhobejsieho hladiska.

Fallo

deodorant chrani pred pachom-ten je v pohode.
Antiperspirant pred pachom a potom- to je dost zle z dlhobejsieho hladiska.