Čo robiť, keď....

Príspevok v téme: Čo robiť, keď....
regyna

....má človek pocit, že už ďalej nevládze, ...že sa mu všetko rúca, ...že sa mu v ničom nedarí,...že má vo všetkom stále smolu, ...že všetky problémy sa lepia len na neho,...že nemá skutočných priateľov,...že nemá blízku osobu, kt. by mu bola oporou v ťažkých chvíľach a zrejme ju mať ani nikdy nebude,...že už je na všetko neskoro....a hlavne, keď má pocit, že sa tento stav nikdy nezmení...???

AdamKrt

Jediny clovek na ktoreho sa mozes spolahnut je ten, ktoreho uvidis v zrkadle, ked sa sebe zadivas do oci. A aj to nie vzdy.

Mozes sa v tom vrtat, alebo s tym nieco urobit.

cica-mica

skús sa jeden den venovat iba sebe. zatvor sa do kúpelne,zapál si sviečky a mysli na pekné veci. predstavuj si,čo všetko chceš,aby bolo lepšie...
asi si typ obetavého človeka,že ?
zapametaj si :
NIKDY NIE JE TAK ZLE,ABY NEMOHLO bYT ESTE HORSIE.
držím ti palce,aj na nohách.hlavu hore :-)

joni_

chapem ta, nie je to lahke, ale nepoddavaj sa tomu, nehovor si dopredu ze to bude zle, alebo ze to dobre bude len kratko, skus prezivat kazdy den tak ako pride, nemysli na to, ze zajtra sa to moze pokazit,
skus sa venovat nejakym veciam, pri ktorych si oddychnes, ktore ta bavia a daria sa ti, tam naberies energiu aj na tie tazsie dni
neboj sa radovat z dobrych veci, no a co keby aj trvali kratko, aj tak sa oplati potesit sa s nimi, uzit si to, dokial trvaju

regyna

Viem, že nič nie je navždy, ...len sa mi zdá, že tie svetlé chvíľky v mojom živote trvajú sakramentsky krátko oproti tým čiernym...a už mám strach sa aj z niečoho radovať alebo niečo nové začínať, lebo viem, že to dlho nevydrží....

joni_

regyna, najdolezitejsie je nevesat hlavu, ak nemas nikoho blizkeho na rozhovor, tak napis sem nieco viac, niekedy pomaha sa vyrozpravat
a ver mi, ze nic nie je konecne a nemenne, ani to dobre ani to zle v zivote, aj ked to teraz vyzera cierne, neboj sa, nie je to navzdy, to mi ver, je to moja skusenost

jajka001_

je to vec pohľadu, ked budes myslieť pozitivne, tak zistis, ze mas priatelov, a ze mas dost sil menit veci okolo seba v svoj prospech
musis niekde nabrat znovu energiu