Koľko míňate na oblečenie a obuv?

Príspevok v téme: Koľko míňate na oblečenie a obuv?
Almira

Včera poobede som bola v bratislavskej Hypernove a vyzeralo to tam ako krátko pred Vianocami - množstvo ľudí s kopou tašiek, pred pokladňami dlhé rady. V predajni Deichmann sa takmer nedalo pohnúť nielen kvôli tlačenici, ale všade po zemi boli porozhadzované škatule a topánky. Také dopustenie som už dávno nevidela. TAk by ma zaujímalo, koľko miniete na oblečenie a obuv pred novou sezónou, a ako často si niečo na seba kupujete?

sunie

ja nakupujem pomerne dost handier, az mam niekedy z toho potom zly pocit a plne skrine.
napriek tomu ze dobre zarabam nekupujem si drahe veci, casto kupujem aj v sekacoch /nie kvoli cene ale sa mi paci ze v takom obleceni potom nestretnem dalsich 10 ludi v meste/. akurat za kabelky a topanky som ochotna dat viac penazi /tak do 80e/. do velkych obchodnych centier nerada chodim a znackove veci si kupujem vynimocne /tenisky, sportove veci, elektronika/.

usiko

Ja co uz nenosim, davame na charitu...teda mame jedneho takeho znameho cigana, ma tri dcery a vsetky veci mu davame, rocne take jedno-dve vrecia satstva, aj od mamy, mna, znamych.....

usiko

suns, Textile house, sidli v blave, vygooglis si to na nete, tu v KE maju take dve pobocky, ze ked donesu novy tovat, tak maju kazdy kus za 3,50 e, a kazdy den alebo kazde dva dni z toho spresu, poslednu sobotu, teda po dvoch tyzdnoch od noveho tovaru maju vsetko za 20 centov....samozrejme, ze vtedy uz je to vsetko pekne rozobrate, ale ked je to 3,50 Eur, tak take super veci ze fuuuha.....

Deeeee

Pre Elllka: vecičky predavam cez mimiaukcie . sk, kde si zakupis balicek aukcii, jedna aukcia vyjde cca 7Sk, tam sa zvykne ist pod cenu, ale vec predas obvykle za tyzden podla toho ako dlho stanovis trvanie aukcie, cenu urcujes sama a draziaci prichadzuju, a ak chces ziskat plnu cenu alebo aspon o nieco vyssiu tak das vec na mimibazar . sk a tam len pockas kym sa ozve niekto kto ma o to zaujem, mimiaukcie aj mimibazar su partnerske stranky takze ak sa zaregistrujes na jednej fungujes na oboch, vsade su fotky a popisky, daju sa tam vychytat aj pekne vecicky za super ceny ak ich majitelke napr. nieco nesadlo a takmer novu alebo uplne novu vec posuva dalej

ferrah

No ja minam dost, radsej to tu ani nebudes pisat v cislach. Mozete mi niekto skusenejsi poradit cez aky inzerat sa najlepsie predavaju a zaroven kupuju saty, aj detske? Dakujem..

za8icka

no u mna sa to strieda...raz mam nakupovaciu maniu a raz nie. Stava sa ze jeden mesiac dam na oblecenie a topanky dost penazi ale zase sa stava ze na druhy mesia si nic nekupim, takze sa to tak vyvazuje:)

missmode

ja som na tom podobne ako Deeeee....veľmo rada nakupujem a to čo už nenosím tiež predávam cez net...Takto sa to točí a obmieňa:)) na a samozrejme topánočky a kabeločky to je moja slabosť:)) - ale čo už - musím mať predsa nejakú neresť...:)

elllka

Deeee a tie veci ktore uz nenosis ako predavas, cez inzeraty na nete? Aj sa ti ludia na to ozyvaju? Predavas pod cenu, alebo az ked nejavi nikto zaujem? Ja mam nenormalne vela oblecenia doma, aj malo noseneho, tak by som bola rada keby aspon nieco sa mi z toho vratilo, mozes dat nejake typy ako to robis, napr. cez ktory inzerat, a ked ma niekto zaujem, ako mu to posielas, atd..? Dakujem :)

salatka

ja nakupujem dost casto a havne posledneho polroka ... stale nove topanky, oblecenie ... ale na topankach si dam zalezat, vzdy kupiujem znackove a kvalitne ... no a oblecenie .. zda sa mi, ze niektore veci maju v obchododch sa velmi smiese ceny, takze mi to nie je luto ... ale neminiem zase velmi vela, lebo maloco sa mi paci a ked uz, tak to kupim s