Prsia extra plus

kocica125

Ahoj. Ja som dobrala uz druhe balenie Prsia extra plus a nevidno uuuuplne ziaden rozdiel,su to zbytocne vyhodene peniaze.

kaciatko7

co sa tyka HAK, tak som zasadne proti, je to naozaj velky zasah do organizmu, uzivala som 2 roky, sice prsia som mala riadne velke, az mi to vadilo, neskutocne boleli, stale. ale po vysadeni HAK velkost veruze nezostala, len problemy so skracujucim sa cyklom. uz 9 mesiacom to mam poriadne rozhadzane, takze uzivanie HAK by som neodporucala nikomu. ani kvoli prsiam, ani kvoli inym veciam.

kaciatko7

tu som nasla nejake info o tomto pripravku
-odkaz odstránený-
dost ma na tomto pripravku zaraza ten obsah sojovych izoflavonoidov, kedze su to fytoestrogeny a tie sa v organizme spravaju podobne ako estrogeny a mozu sposobovat vznik a rast hormonalne zavislych rakovin (rak maternice, prs atd)
takze kvoli nejakym centimetrom by som to neriskovala. bud sa s tym treba zmierit, alebo cvicit jednoduche cviky na prsia, popripade trosku pribrat, kedze prsia su viacmenej tuk.
ja uzivam dong quai (angelika cinska) na upravu menstruacneho cyklu po HAK, aj sa mi zda, ze sa mi prsia trosku zvacsili, ale nejak to neriesim. lenze toto nie su hormony ako take, telo si len z nich vyrobi presne co potrebuje a upravi hormonalnu hladinu. no ale kvoli prsiam to neuzivam.

zuzinka 20

ako u koho,ked fakt priberes, ale to vsade, tak priberes aj viac na prsiach
ale inak sa to zase vrati spat, cize nic moc..

alzbee

Aj antika je len docasne riesenie si myslim...ked ju clovek vysadi, tak sa vrati do normalu, ci uz po stranke velkosti prs alebo akne sa vrati do povodneho stavu...

zuzinka 20

ale brat antiku len kvoli tomu, ale celkovo bat ju je podla mna zahravanie si so zdravim..tolko negativnych ucinkou ako ma prave hormonalna liecba, tak dakujem pekne..to si mozes tak riadne zdevastovat svoj metabolizmus a este kopu inych zdravotnych komplikacii, a to nebudem spominat naladovost depsresie nechut na sex a podobne..ale u kazdeho je to ine..
ja som vsak vyhradne proti

zuzinka 20

je to presne tak ako ked mate zvysene mnozstvo hormonov pred menzesom, aj vtedy su prsia plnsie a o nieco vacsie, tak isto funguju aj tabletky, ktore maju rastlinne hormony, zabezpecia vam ze stu dobu budete mat plnsie prsia, ale ziadne zazraky necakajte , to by musel byt poprve liek na predpis a nie ziadne volnopredajne produkty..
jedine co je ucinne, je pribrat, co sa da napr. aj antikou, ale priberies vsade a jasne aj na prsiach ,viac aj na bokoch, stehnach ..tak asi tolko baby