je tehotna ? strasny strach

Príspevok v téme: je tehotna ? strasny strach
Ach jaj 888

tak chcel by som sa opytat aka je sanca ze moja priatelka otehotnela milovali sme sa vela krat ale nikdy som sa do nej nespravil aka je sanca ze je tehotna ? teraz posledny krat mala strasne vytoky jej mame sa snivalo o rybach zatial jej to vzdy vyslo ked sa jej to snivalo prisiel novy clen do rodiny som strasne mimo niesom si ani isty ci som sa do nej nahodou neurobil najhorsie na tom je to ze sme spolu rok ale nikto o tom nevie strasne ju milujem ale je to moja stratena sesternica :( som naozaj zufaly neviem co mam robit a tobož co ma robit ona do kolkatich dni sa da zrusit tehotenstvo alebo akym sposobom sa to da zrusit ?

lucy2201

sorry pauli ty si asi baba no ale ja tak tie peniaze ten vdovsky by ti troška pomohol.ja neviem treba rozmyšlat aj dopredu podla mna...

aluska

pauli tak som to nemyslela, jasne neni to podmienka..hovorim vseobecne ked si niekto chce zalozit rodinu..aj so svadbou a bez svadby..tak ale babo -to vcsinou aj stoji postarat sa o neho

lucy2201

rada by som však vedela čo spravi tvoja priatelka ked s nou maš dieta a tebe sa niečo stane nahodou.dieta bude dostavat sirotske no tvoja priatelka nedostane nič,žiadny vdovsky...a na to by si mal mysliet...lebo ked ty tu nahodou nebudeš,stat sa može hocičo,myslim že tie peniažky by jej troška pomohli...

aluska

pauli ja viem ze to pre nich neni lahke...to urcite nie...ale je to nezodpovedne a ludia by sa mai viac zamyslat nad tym co robia.....ja viem ze teraz neni lahke zalozit si rodinu, ved uz len samotna svadba stoji kolko penazi a babo ani nehovorim, plienky, jadlo, kocik, obleenie atd atd...tak ked uz niekto nieco taketo nechce, tak nech si dava pozor...ved potrat-nie ze t stoji asi 8000 ci kolko, ale ved to skodi aj matke..niektore zeny uz vbec nemozu otehotniet po potrate...a nehovorim o tom ze niektore sa potom psychicky zrutia ze zabili dieta atd

pauli 73

o.k., aluska tomu rozumiem, máš recht ale aj tak mne je ich v podstate luto, čo už nestastníci? ved oni by si to babo nechali ale boja sa rodiny...no komplikácie velké :)

aluska

pauli ja viem ze som to tak robila...ale ved sama som pisala ze som s tym ratala ze by som tehotna mohla byt a babo by som si urcite nechala a ani by som nerozmyslala nad potratom..chapes?riskla som to ale brala by som aj nasledky a brala by sm ich aj celkom rada...
ja tvrdim, ze ked niekto fakt ze nechce mat dieta, tak nech pouziva ochranu...

tyjamy

ach jaj..neboj sa dopredu...nech si urobi test..pripadne ide ku gynekologovi a budete mat istotu..ked sa lubite..tak vsetko vyriesite..ked je tehotna...tak co ?..dietatko ste si urobili z lasky a tak k tomu aj pristupujte...ste dospeli..zvladnete to..rodina a hocikto nech si vravia co chcu...to by som moc neriesila...ked je to aj sesternica...poznam pripady co su stastni a maju zdrave deti...vela stastia...!

pauli 73

aluska, nikdy nehovor nikdy povedal James Bond v 68 r. alebo ako sa hovorí po slovensky : nehovor hop kým si nepreskočila...načo to moralizovanie? robila si to aj ty tak, priznala si sa a oni tiež ked zistia, že tehotná nie je určite sa poučia...
hold každý sme po boji hrdina,však?