je tehotna ? strasny strach

Príspevok v téme: je tehotna ? strasny strach
Ach jaj 888

tak chcel by som sa opytat aka je sanca ze moja priatelka otehotnela milovali sme sa vela krat ale nikdy som sa do nej nespravil aka je sanca ze je tehotna ? teraz posledny krat mala strasne vytoky jej mame sa snivalo o rybach zatial jej to vzdy vyslo ked sa jej to snivalo prisiel novy clen do rodiny som strasne mimo niesom si ani isty ci som sa do nej nahodou neurobil najhorsie na tom je to ze sme spolu rok ale nikto o tom nevie strasne ju milujem ale je to moja stratena sesternica :( som naozaj zufaly neviem co mam robit a tobož co ma robit ona do kolkatich dni sa da zrusit tehotenstvo alebo akym sposobom sa to da zrusit ?

Ivka 1

Ach jaj z kazdej na prvy pohlad neriesitelnej a zlej situacie sa da najst vychodisko. Ste obidvaja studenti alebo nezamestnani? Ste v zlej socialnej situacii? Kolko jej meska menstracia ? Vytoky totiz neznamenaju, ze priatelka je tehotna. Ma nejake ine tazksoti?

janka24

Je mi jej strašne luto..prečo jej? Aj ty si v tom spolu s nou !!!A davam tri vykričniky a dam aj desat.
Ja som mala 19 a otehotenela som, rok po škole. Prežila som to .Teraz mám ja 24 Som vydata a mám dve deti. Človek si na babatko musi začat zvykat-na ten stav aj tehotenstva,noveho prirastku.-či má 20 či 30...či 40...vždy ked je prve a ešte k tomu neplanovane je to šok ale s tým šokom už teraz počitaj a neboj sa ,nech si už spravi ten test..a držím palce..Neposer to.Obaja.Teda už ste to po..toto,ale tak sa spamataj akonaj radšej teraz pre vaše dobro,a ak tam je aj to babo aj pre jeho dobro.

Ach jaj 888

nie ja mam 20 ona ma 23 ak by nedajboze bola naozaj tehotna tak neviem som mimo naozaj som ..... clovek si to uvedomi vzdy neskoro ale viem ze za zivot snou by som dal hocico babetka by som sa ja nevzdal a viem ze ani ona by to nedokazala neviem co budeme robit je mi jej strasne luto

jara

Zrusit tehotenstvo,...kolko mas rokov? To sa nerusi tehotenstvo, ale zabija sa pocaty zivot...To si si mal uvedomit skor ako si sa rozhodol "milovat" so sesternicou. Teraz znasaj nasledky svojej nezodpovednosti a nechci zabijat babatko, ktore za nic nemoze.

datelinka

zrusit tehotenstvo? to je uzasny termin, akoby si chcel zrusit termin u zubara :-(((
dvakrat meraj a raz rez.
coitus interruptus patri medzi najmenej spolahlive metody antikoncepcie.
najspolahlivejsou metodou je metoda pohlavnej abstinencie, a tejto sa chlapce drz, kym nezmudries.

janka24

može si spravit aj test-mamavit-mal by jej vyjst, tak do toho..nebudeš sa bat , že čo AK, ale budeš vediet naisto.A čo bdue dalej, to je na Vás dvoch.

lucy2201

ty si tiež dobry cvok ked si nedavaš pozor!!!aspon ten posraty kondom alebo tabletky ak babo nechcete!ste nezodpovedny !!!!!!