Neviete vylozit SEN??

Príspevok v téme: Neviete vylozit SEN??
rumba

Ahojte.
Neviete mi prosim pomoct pri vyklade sna?Lebo podobny sen sa mi uz sniva podozrivo dlhsie obdobie a mam strach,ci ma nechce pred niecim varovat alebo sa aj hovori,ze niektore sny upozornuju na bliziacu sa chorobu,tak mam obavy a neviem,co si mam o tom mysliet

Sniva sa mi o akvariu.Je krasne,je tam plno rastliniek zelene muslieciek kamienkov farebne pekne rybycky-proste pohoda a krasa.
Dnes sa mi prisnilo o tom istom akvariu ako vzdy,ale bola tam zmena oproti predchadzajucim snom,lebo som spozorovala ako sa sklo v 1rohu zacalo roztvarat a cez piesok sa z neho zacali vyplavovat von rybycky.Neboli to tie iste dospele rybky z akvaria ake tam byvali zakazdym-ale boli to nove akoby novonarodene malicke rybycky.Boli pekne pestre farebne.Tak som ich zacala rukami do dlani chytat a vhadzovat spat do akvaria aby som ich zachranila.Ale akoby nestacil 1 otvor,zacalo tychto otvorov v akvariu pribudat este na 2 miestach a ja uz nestacila rybky zachytat a zachranovat. Tak som zobrala penove lepidlo a zacala tie otvory lepit aby uz voda aj rybky sa nedostavali von. Ked som zalepila tieto otvory v rohoch a nastal klud,tak zrazu vznikol 1 velky okruhly otvor aj v strede sklennej steny akvaria a zacalo vsetko z tade vypadavat-vytekat von.Ked som zalepila aj ten otvor a vsetko uz bolo zachranene,tak zrazu z vrchu cez skaru akvaria vyskocila uz dospela velka rybka nad hladinu a ostala tam stat vo vzduchu ale stale "plavala" a ja si vsimla,ze je to pyrana a nie mierumilovna pekna rybka co som tam take vsetky mala.Za tou jednou pyranou vyskocili este dalsie take iste rybky (asi tak 5-6ks) a zacali ma vzduchom nahanat-prenasledovat a chceli ma pohryzt.Nepodarilo sa im ma vsak pohryzt,akurat tak trocha z oblecenia mi pri tom prenasledovani uhryzli ale tela sa ani nedotkli,lebo som im utiekla. Utiekla som za dvere a zabuchla za sebou dvere a tymto sa pred nimi vlastne zachranila.A sen sa skoncil
Hm,neviete prosim,co to moze znamenat ak sa v tomto vyznate?
Lebo v snaroch som uz hladala,ale akosi mi to nesedi na ten moj sen,tak neviem.Vsak viete ako je to aj s horoskopmi-ze predsa jeden a ten isty horoskop na dnesny den nemoze predsa sediet na miliony ludi z toho isteho znamenia a to iste si tak trochu myslim aj o snaroch

Ivka 1

Rumba s tym dietatkom teda pomoct pri tazkostiach s otehotnenim Ti mozem pomoct ak budes chciet. Uz viac ako pat rokov pomaham zenam,ktore maju tazkosti s otehotnenim . Priciny tazkosti su rozne.
Pirane - ano je to presne tak ako pises, budes sa musiet popasovat s nejakymi neprijemnostami alebo so zlymi ludmi. No urcite to zvladnes v pohode. Drzim palce!

rumba

Dakujem vsetkym za odpovede-ste velmi mili:-)

jajka001 - zrejme to moze byt pravda,lebo ma cakaju zrejme viacere zmeny v zivote:odchod z prace a nastup do novej prace,vztah-mame sa brat,atd. Takze zrejme to moze mat suvis.Dakujem

Janka24-nie, na facebook nechodim,ale akvarium (podobne z toho sna doma mame) ale to ho mame uz ale 7r a tieto sny s akvariom mam len posledne mesiace.No aj tak dakujem za Tvoj nazor

Ivka1-dakujem.Dietatko keby prislo,by bola len stastna,lebo sa mi praveze nedari ho mat aj ked sa mi o rybkach stale sniva,aj v kartach kave mi vychadza prirastok a stale nic. Ta voda je krasna priehladna,vsetko tam krasne jasne vidiet. A dufam,ze aj ked spominas neprijemnosti-ze sa im vyhnem a popasujem sa s nimi.Dakujem

Darika-tak nieco podobne som si v mojom podvedomi vykladala aj ja.Ma to logiku a celkom aj suvis s mojim zivotom,-mas dobru intuiciu,takze nie si laik a velmi pekne dakujem:)

darika

mne to pride skor ako,ze si niekym alebo niecim obmedzovana.Chcela by si zacat niekde alebo nieco sama a je tam nejaka brzda.Mas predstavu o niecom,po niecom tuzis,preto tie farby a rastlinky,chces sa dostat von,alebo niekto-preto tie trhliny na skle.Moze to aj znamenat,ze sa mas pred niecim vyvarovat.Lebo rybkam je vo vode dobra a tym,ze by sa dostali z akvaria,by zahynuli.Takze porozmyslaj nad ty,ci je to dobry napad to uskutocnit,aby ti to neublizilo ako tym rybickam.To lepenie moze znamenat,ze si este stale nie rozhodnuta.A tie pyrane,ktore sa dostali na vonok z vody,to je mozno ta zloba,ktora ta caka,ked to uskutocnis.
Jaaaaj,ja som totalny laik,takze si to len precitaj ako vtip z novin.Ale ja by som si to vylozila takto nejak.

Ivka 1

Takze ryby - pribudne vam novy clen do rodiny.

Voda bola cista ?

Vzduchom plavajuce ryby, ktore Ta chcu pohryst - moze to znamenat neprijemnosti a niekto Ti bude chciet ublizit. Kedze si sa pred rybkami uchranila, podari sa Ti to aj mimo sna.
V kazdom pripade su to neprijemnosti.

janka24

A nechodiš na facebook hrat tu hru happy aqwarium alebo niečo podobne, nepohybuješ sa v tom s tými rybami, nemáš ich doma-akvarium? Vieš može to suvisiet sj s tým že si s tým v styku často.