Tabletka "po"

Príspevok v téme: Tabletka "po"
Mya001

Ahojte,v nedelu v noci som mala pohlavny styk s priatelom, ktorý trval asi 3min ale nezrobil sa do mna,nanešťastie som mala vteddy plodne dni,dnes naobed som hned bezala kupit tabletku "po"....je nejaka moznost zeby som mohla byt tehotna?uz su 2 hodiny co som uzila tabletku a zatial nic no klop klop dufam ze sa neobjavia ziadne neziaduce uciinky...zaa nazory a odpovede dakujem

Brano...

Nám s priateľkou pomohla tabletka mala plodné dni a praskol kondom. Bolo jej po nejakých 14nástich hodinách trochu nevoľno z nej...

zabka222

mya001 ty si tiez krepo tak ked sa do teba nesprawi tak ako mozes byt tehotna??? naco si si daoal tu tabletku?mto sa dwa ked ti nahodou praskne kondom alebo sa do teba wystrieka...to by potom asi nik jesexowal iba ked chce decko.....

zabka222

vivi171 moja potom naco asi je ten kondom???na to aby sa mohol do teba vystriekat a proti pohlawny chorobam,..wy ste take krepeeeeee naco sexujete ked nic newiete si myslite ze to je zdrawe ked si jebnete tabletku po?a nic wam niejeeee wsal logika....aj kebyze sa do teba vystrieka nemusis byt tehotna ale je to moznee a vtedy si tu tabletku dammmmm. a tie skondomom bez prasknutia

vivi171

ahojte.mozem sa vas opytat? mali sme s mojim chalanom sex,ale pouzivali sme kondom,on do mna urobil,ale guma sa nepraskla.ale kvoli istote som zobrala druhy den aj tabletku escapella..aka je sanca ze mozem byt tehotna?dakujem

aluska

mya kopu parov to tak robi ..to hej...cize je komu sportych parov ktori ani nevedia co je zodpovednost a ty s tym tvojim patrite k nim..radsej sa tym nechval ze nemate ani na gumu, ked nechces dieta...a 3 min sex...to by som ani sexom nenazvala...cize asi tak

a s takymito skusenostami sa radsej nechval...mozno ta tu kazdy vysmeje, alerozmyslaj preco moja...chod si na tri min zasexovat a mas vyrieseny problem..a zabudnite si dat gumu aby si tu zas mohla prispiet svojou SKUSENOSTOU a ukazat, aka si hlupucka a nezodpovedna

Fallo

Mya-ked si taka mudra...preco nepouzijes radsej ochranu,ale potom ides lamentovat,ze co mas robit....
Ved skus najskor rozmyslat a potom nieco robit...vyhnes sa tym problemom.

lolecko

jasne kopu parov, ale kopu parov ma viac rokov ako vy a mozu si dovolit babatko co nie je vas pripad ...ako podelit so skusenostami ? pitat sa ci si alebo niesi tehotna ?

zuzula11

Mya ... ja som pouzila tabetku "po" dvakrat a nasledujuce dni som necitila vobec nic ... Ani cyklus sa mi velmi neposunul, len som bola nervoznejsia. Necakaj nejaku reakciu par hodin po poziti, tych vedlajsich cinkom je sice v letaciku napisanych vela, ale nemusia sa prejavit.

A tie narazky na tvojho partnera si nevsimaj - niekedy aj 3minutovka plna vasne moze vyustit v uzastny orgazmus ... vlastna skusenost ... :-)