Tabletka "po"

Príspevok v téme: Tabletka "po"
Mya001

Ahojte,v nedelu v noci som mala pohlavny styk s priatelom, ktorý trval asi 3min ale nezrobil sa do mna,nanešťastie som mala vteddy plodne dni,dnes naobed som hned bezala kupit tabletku "po"....je nejaka moznost zeby som mohla byt tehotna?uz su 2 hodiny co som uzila tabletku a zatial nic no klop klop dufam ze sa neobjavia ziadne neziaduce uciinky...zaa nazory a odpovede dakujem

Mya001

takze posudzujete ma?...kopu párov to tak robí..takze ty mi tu nehovor kto je na vine...je to len a len moja vec...na forum som napisala len preto aby som sa podelila so skusenostami a nazormi

lolecko

Mya001, oni maju pravdu .. borec moze ale nemusi byt .. no ja osm chlapec a nikdy by osm nesiel do priatelky ebz ochrany .. mam sice 18 ale na babo osm mlady aj ja aj ona .. tak na chybe si ty ze si priatelovi dovolila aby siel do teba bez ochrany .. a vysledkom je tabletka ,,,po,,,mozno aj zbytocne vyhodene peniaze a stresy..

Mya001

Fallo a aluska...prblblé príspevky som nehľadala..ale nevadi neposudzujem ludi ktorych nepoznam..a k tým trom minútam..ked to robim bez tak urcite nenecham priatela aby sme pokracovali v tom bez ochrany neviem kolko minut...levicaaa vidim ze ty si hladas len takych "borcov".....normalny clovek sa chce spytat vec ktora je dôležita a kazdy je tu primitiv...dakujem krassne za takee forum cest vynimkam

levicaaaaa

jááááj, ale ste jej dali... mne tiež ale nejde do hlavy, že čo chce vedieť/vidieť po užití tabletky...

tak ma napadlo, dúfam, že tým nechcela naznačiť to, že si myslí, že po užití tabletky jej hneď príde menzes... :D

aluska

ziadne lieky nie su 100%...ani tabletky po...a ten 3Min sex to ti teda nezavidim...ten tvoj frajer neni velky borec...

Fallo

3 minuty????
hmm.....
a co chces pocitit po poziti tej tabletky??????...........ze sa ti rozsvieti na čele zelene svetlo?????