nymfomania

Príspevok v téme: nymfomania
termo

Zdravim,
mam 20 rokov a v poslednom case (rok a pol dozadu) "trpim" neustalou akutnou chutou na sex. Za ten posledny rok a pol som vymenila mnoho partnerov no samozrejme ziaden vztah mi dlho nevydrzal, pretoze s mojou hypersexualitou suvisi aj moja promiskuita. Mam pocit ze sa to stale zhorsuje a intenzita striedania partnerov sa zvysuje, za posledny tyzden som spala so styrmi roznymi muzmi (ochranu pouzivam). Ked sa mi nejaky muz paci, nemyslim na to, ako by som s nim flirtovala, ale rovno na to, ako si to spolu rozdavame v posteli. Sex mi po rozume beha naozaj casto, niekedy sa nedokazem sustredit na inu pracu. Ked som niekedy niekde vonku, mam problem sa udrzat a kazdy prijatelnejsi chlap je pre mna objekt. Masturbujem casto, niekedy aj kazdy den no sexu s muzom sa to nevyrovna. Masturbujem uz od 13 rokov. Ked si tieto vsetky veci dam dohromady, znie to ako nymfomania, no citala som, ze nymfoamania je psychicka porucha, choroba. Oznacuje sa za nu az ten stav, kedy svoju chut na sex neviem udrzat a ombedzujem alebo skodim svojim spravanim aj okoliu. Som nymfomanka, alebo je to len neobvykla enormna a permanentna chut na sex - tj. ziadna psych. porucha? dakujem za odpovede, napiste mi aspon co si o tom myslite a ci poznate v okoli nejaku podobnu zenu s podobnym "problemom"

janekMY33

ja by som to ninfomaniou nenazival lebo vela zien flirtuje a sexuje kazdy den aj castejsie a nejsu ninfomanky.To su take zeny ktore potrebuju aj 10 krat denne a s inim chlapom.Ale nabeh na to mas a nasteva psychologa by ty urcite prospela aby si mohla zit a mat spokojneho manzela a nadherne dety len s jedim jedinim

ludvis

Jezis aky ste sprosti poniektori !!! že " taku babu chcem". Musim sa smiat, pretoze kto by chcel taku babu co trtka s hocikym (nielen so mnou). A o riziku chorob ani nehovorim ! DEBILI, ja by som taku spinu v zivote nechcel.

Pavelxl

To je tak, fajčím denne dvacku a poviem si, že od zajtra žiadnu cigaretu. Na druhý večer zistím, že som stiahol dve krabičky. To je preto, lebo potom mi stále rozum chodí len po cigarete a z tých 40tych je každá už tá posledná.

Pavelxl

To je tak, fajčím denne dvacku a poviem si, že od zajtra žiadnu cigaretu. Na druhý večer zistím, že som stiahol dve krabičky. To je preto, lebo potom mi stále rozum chodí len po cigarete a z tých 40tych je každá už tá posledná.

Pavelxl

To je tak, fajčím denne dvacku a poviem si, že od zajtra žiadnu cigaretu. Na druhý večer zistím, že som stiahol dve krabičky. To je preto, lebo potom mi stále rozum chodí len po cigarete a z tých 40tych je každá už tá posledná.

Axd

Nymfomania je porucha (ako hociktora ina), ktora sa da liecit, preto to netreba odkladat. Aj ked chapem, ze vela ludi ma predsudky prave preto, ze ide o psychicku poruchu. Kaslat na nich, radsej sa vyliecit, odporucam cim skor navstivit odbornika.

ta3

Ak sa jedna o nimfomaniu, potom problem je zlozitejsi a potrebuje odborny zasah, ale ja sa chcem prihovorit dievcatam a zenam, ktore sa citia sexualne neuspokojene a preto casto striedaju partnerov, sexovanie nech je neviem ako caste je iba plytka a iba velmi docasna telesna ukojenost, to znamena, ze o chvilu je tu zase novy hlad po sexe, preco je to neustaly kolotoc potreby znovu a znovu spokojit svoje sexualne pudy?, podla mna preto, lebo sice aj ked dojde povedzme aj k nasobnemu orgazmu, je to plytke uspokojenie iba na telesnej urovni, je nieco celkom ine, ked sa milujeme s partnerom z lasky, vtedy zazivame rozkos nielen telesnu, ale aj dusevnu, ktora nas naplna stastim a ma trvalejsi charakter, ja som sice starsia ako mladsia, ale k sexu mam velmi kladny postoj a nechcem privelmi moralizovat, len chcem povedat tym dievcatam, ktore pricasto sexuju s roznymi chlapcami a predsa citia neustalu potrebu sexu, najdite si priatelov, ktorych budete milovat a ktori budu milovat Vas a milujte sa z lasky, potom sa nebudete potrebovat parit kazdu chvilu s hocikym ako zvierata, budete spokojnejsie a stastnejsie a ani Vas nebudu trapit vycitky svedomia, nulova sebaucta, strach z pohlavnych chorob alebo opovrhovanie okolim, medzi sexom a milovanim je velky rozdiel, milujte sa, nesexujte, nakoniec to potvrdzuju aj niektore prispevky podomnou, dievcata tiez sexovali a menili partnerov, ale len dovtedy, kym nenasli lasku v naruci svojho trvaleho priatela, potom to uz nepotrebovali, plytka kvantita bola nahradena hlbsou kvalitou

janekMY33

Alebo skus neakeho skaredeho nepriemneho chlapa a vzdy ked budes mat chut na sex si spomenies na neho a prejde to