nymfomania

Príspevok v téme: nymfomania
termo

Zdravim,
mam 20 rokov a v poslednom case (rok a pol dozadu) "trpim" neustalou akutnou chutou na sex. Za ten posledny rok a pol som vymenila mnoho partnerov no samozrejme ziaden vztah mi dlho nevydrzal, pretoze s mojou hypersexualitou suvisi aj moja promiskuita. Mam pocit ze sa to stale zhorsuje a intenzita striedania partnerov sa zvysuje, za posledny tyzden som spala so styrmi roznymi muzmi (ochranu pouzivam). Ked sa mi nejaky muz paci, nemyslim na to, ako by som s nim flirtovala, ale rovno na to, ako si to spolu rozdavame v posteli. Sex mi po rozume beha naozaj casto, niekedy sa nedokazem sustredit na inu pracu. Ked som niekedy niekde vonku, mam problem sa udrzat a kazdy prijatelnejsi chlap je pre mna objekt. Masturbujem casto, niekedy aj kazdy den no sexu s muzom sa to nevyrovna. Masturbujem uz od 13 rokov. Ked si tieto vsetky veci dam dohromady, znie to ako nymfomania, no citala som, ze nymfoamania je psychicka porucha, choroba. Oznacuje sa za nu az ten stav, kedy svoju chut na sex neviem udrzat a ombedzujem alebo skodim svojim spravanim aj okoliu. Som nymfomanka, alebo je to len neobvykla enormna a permanentna chut na sex - tj. ziadna psych. porucha? dakujem za odpovede, napiste mi aspon co si o tom myslite a ci poznate v okoli nejaku podobnu zenu s podobnym "problemom"

kuboo000

sa ukludnite vobec v tejto diskusii zakladatelke temy nepomahate len sa tu hadate a dokonca jej aj nadavate do kuriev... dajte si prezyvky na pokec alebo facebook a tam si piste kolko chcete. ona zato nemoze ze ma velku chut na sex tak ju neurazajte a radsej jej nejako dobre poradte. podla mna je to nymfomania a mala by zajst za psychologom alebo sexuologom. ale nie je to az take hrozne pokial nie je velmi zavisla a to napr. az tak ze by bola schopna kvoli sexu nieco zle urobit... a prave preto s tym treba ist aby to nezaslo dalej. :)

jasminka1

Ja by som sa skor bala nejakej choroby a to poriadne. Take HPV clovek dostane aj cez kondom, ked sa ho rukou dotknes na koreni penisu a podobne. Ako sa niekto moze nebat v dnesnej situacii, ked ma skoro kazdy chlamydie a podobne pliagy? Kludne si suloz aj 4x denne, ale s jednym. Je to velmi nezodpovedne, aby si neplakala, ked ti budu rezat z krcka maternice a podobne...

darika

A za par rokov bude v tichosti zavidiet a po veceroch plakat do vankusov,pretoze kamaratky a kamarati uz budu mat davno rodiny,kym ona bude sama.Preco?Bude ju poznat cele mesto,mat ju odskusanu.A aj ten,ktory by ju mozno chcel,uz len z principu,ze ju mal mozno jeho brat,alebo kamarat,alebo mozno ten,co mu prave nesie vino,ked s nou bude sediet v podniku...A ktory chlap sa rad pochvali so zenskou,ktoru uz vlastne vsetci poznaju?

AdamKrt

pre " pre alusku":

normalne je najst si partnera a mat sex.

Aluska: pravdu mas. Nic si z toho nerob. Existuju osoby, ktore si budu svoje ciny ospravedlnovat vzdy, aj ked podvedome vedia, ze nerobia dobre.

pre alusku

lebo som ti chcela nejak naznacit, ze pises dost obmedzene, ale mas pravdu v tom, ze som nepisala k teme.
takze k teme: neviem ci je zrovna spravne mat 3 za jeden den, ale ked nemas partnera, tak je normalne za chces mat sex, tak zvolni tempo a nestriedaj ich tak casto. Alebo ti mozno nieco v zivote chyba(mozno laska, alebo sa jej bojis) a nahradzas to sexom.

aluska

ja viem ze nie si zakladatelka, ale vyzeralo to tak ze sa jej zastavas...ze si prosti mojim nazorom..preto ti to pisem...a kedze som sa s tebou ani nebavila tak nechapem co sa pleties do mna a do tejto diskusie