nymfomania

Príspevok v téme: nymfomania
termo

Zdravim,
mam 20 rokov a v poslednom case (rok a pol dozadu) "trpim" neustalou akutnou chutou na sex. Za ten posledny rok a pol som vymenila mnoho partnerov no samozrejme ziaden vztah mi dlho nevydrzal, pretoze s mojou hypersexualitou suvisi aj moja promiskuita. Mam pocit ze sa to stale zhorsuje a intenzita striedania partnerov sa zvysuje, za posledny tyzden som spala so styrmi roznymi muzmi (ochranu pouzivam). Ked sa mi nejaky muz paci, nemyslim na to, ako by som s nim flirtovala, ale rovno na to, ako si to spolu rozdavame v posteli. Sex mi po rozume beha naozaj casto, niekedy sa nedokazem sustredit na inu pracu. Ked som niekedy niekde vonku, mam problem sa udrzat a kazdy prijatelnejsi chlap je pre mna objekt. Masturbujem casto, niekedy aj kazdy den no sexu s muzom sa to nevyrovna. Masturbujem uz od 13 rokov. Ked si tieto vsetky veci dam dohromady, znie to ako nymfomania, no citala som, ze nymfoamania je psychicka porucha, choroba. Oznacuje sa za nu az ten stav, kedy svoju chut na sex neviem udrzat a ombedzujem alebo skodim svojim spravanim aj okoliu. Som nymfomanka, alebo je to len neobvykla enormna a permanentna chut na sex - tj. ziadna psych. porucha? dakujem za odpovede, napiste mi aspon co si o tom myslite a ci poznate v okoli nejaku podobnu zenu s podobnym "problemom"

b

anoooo fakt si zvedavaaa....:))) no myslel som prave na tvoj clanok.... aspon ja osobne to tak neberiem..ako to tam bolo popisane....nymfomanka je normalna zena...jedine na co si musi davat velky, ale velky pozor je zdravie -to je vse....

aluska

bingham tak povedz v com so mnou nesuhlasis...napisala som jeden clano z netu, v podstate nieco take co napisala aj zakladatelka tejto temy...tak co je na tom zle?
ved povedz fakt, som zvedava

aluska

pridavam jeden uryvok z clanku: mojcasopis.sk

Sen každého chlapa?
Hoci si mnohí páni tvorstva myslia, že život s nymfomankou je splnený sen, takmer všetci z neho pomerne rýchlo vytriezvejú. „Prvé dva mesiace som sa nevedel nabažiť. Bolo to úžasné a bláznivé zároveň,“ píše na internetovom fóre jednej českej stránky o sexuálnych problémoch užívateľ, ktorý sa podpisuje ako Dexter z Havlíčkovho Brodu. „Moja vtedajšia priateľka bola nesmierne náruživá a vynachádzavá. Ocitala sa akoby v tranze, keď to na ňu prišlo. Zatiahla ma hocikam, raz sme to robili dokonca napoludnie v jednej bočnej uličke a ja som celý čas tŕpol, či nás niekto neprekvapí. Postupne som však toho mal plné zuby. Pripadal som si ako sexuálny robot, ktorý má byť vždy v pozore a pripravený na použitie. Keď som prestal stíhať, vystriedala všetkých mojich kamarátov. A to bol koniec.“
Práve promiskuita, do ktorej niektoré nymfomanky skĺznu, z nich v očiach spoločnosti robí zvrhlé ženy, neschopné stabilného vzťahu. Nehovoriac o tom, aké môže byť časté striedanie partnerov nebezpečné z hľadiska ich zdravia.

tak mi nehovor ze ta urazam...proste je to fakt a ak taka nechces byt tak zajdi za odbornikom

aluska

ja som neni frigidna..ja mam super sex...ani nemam nejaku zlu skusenost...ja narazam na to co viem ze sa deje na diskotekach atd...presne to co opisujes o sebe...bohuzial..a inak sama si sa priznala ze si taka tak preco ta urazam?sak ty si pisala ze vidis chlapa a uz myslis na to jak ta pretiahne...sama na seba si si to napisala tak teraz nebud sklamana

termoska

Aluska - aj tak si myslim ze je lepsie byt nymfa aj za taku cenu ze od frigidnych zien obdrzim status kur.va ako urazat neznamych ludi cez internet. V tom asi bude nieco osobne co si zazila z tvojej strany a to sem prosim neplet. Dakujem