nymfomania

Príspevok v téme: nymfomania
termo

Zdravim,
mam 20 rokov a v poslednom case (rok a pol dozadu) "trpim" neustalou akutnou chutou na sex. Za ten posledny rok a pol som vymenila mnoho partnerov no samozrejme ziaden vztah mi dlho nevydrzal, pretoze s mojou hypersexualitou suvisi aj moja promiskuita. Mam pocit ze sa to stale zhorsuje a intenzita striedania partnerov sa zvysuje, za posledny tyzden som spala so styrmi roznymi muzmi (ochranu pouzivam). Ked sa mi nejaky muz paci, nemyslim na to, ako by som s nim flirtovala, ale rovno na to, ako si to spolu rozdavame v posteli. Sex mi po rozume beha naozaj casto, niekedy sa nedokazem sustredit na inu pracu. Ked som niekedy niekde vonku, mam problem sa udrzat a kazdy prijatelnejsi chlap je pre mna objekt. Masturbujem casto, niekedy aj kazdy den no sexu s muzom sa to nevyrovna. Masturbujem uz od 13 rokov. Ked si tieto vsetky veci dam dohromady, znie to ako nymfomania, no citala som, ze nymfoamania je psychicka porucha, choroba. Oznacuje sa za nu az ten stav, kedy svoju chut na sex neviem udrzat a ombedzujem alebo skodim svojim spravanim aj okoliu. Som nymfomanka, alebo je to len neobvykla enormna a permanentna chut na sex - tj. ziadna psych. porucha? dakujem za odpovede, napiste mi aspon co si o tom myslite a ci poznate v okoli nejaku podobnu zenu s podobnym "problemom"

termoska

Ale mna vedia uspokojit, s orgazmom ja nemam problem. Bezny vibrator mi nestaci, pretoze ja potrbujem muza. To je ako ked ste zavisly na heroine a niekto vam ponuka ganju. A ani ziaden stroj mi to nenahradi. I ked nechat sa vysexovat takou masinou raz by urcite nebolo zleee.. :)

aluska

ale mozno nie si nymfa..mozno si len ku.va..takych je vas vela obzvlast v takomto veku..bohuzial...aj ja som mala vela takych kamaratok a bohuzial im tento privlastok osttal aj dodnes, aj ked sa uz tak nespravaju...a to nebyvam v malom meste a kazdy ich pozna

termoska

Ale mna vedia uspokojit, s orgazmom ja nemam problem. Bezny vibrator mi nestaci, pretoze ja potrbujem muza. To je ako ked ste zavisly na heroine a niekto vam ponuka ganju. A ani ziaden stroj mi to nenahradi. I ked nechat sa vysexovat takou masinou raz by urcite nebolo zleee.. :)

AdamKrt

Ak Ta nevie nikto ukojit a nestaci Ti bezny vibrator, tak skus sexualne stroje.

Napr. nieco taketo ako The Plow Premium Fuck Machine :
www.extremerestraints.com

Fallo

Nymfománia alebo andrománia alebo hysterománia alebo metrománia je druh erotománie spočívajúci v nadmernej nenásytnej sexuálnej potrebe ženy, chorobná túžba žien po mužoch. Žena s touto chorobou sa označuje ako nymfomanka.