doucovanie-kolko si vypytat???

Príspevok v téme: doucovanie-kolko si vypytat???
doucovanie

dostala som ponuku doucovat dceru mojej znamej anglictinu, ja som studentka bilingvalneho gymnazia a doucovanie je iba na urovni 5.rocnika zakladnej skoly, aby sa naucila trosku rozumiet hovorit, a pytali sa ma kolko by som si predstavovala ze by platila a ja neviem.
kolko sa tak pyta za hodinu doucovania anglictiny a aby to bolo take ze sa to nebudem hanbit povedat znamej, predsa cudzim je to lepsie...
poradteee

mala z BA

tak zhodnot, ci ta tvoja znama ma financnu situaciu nato aby ti platila 10eur. Ak zije sama s dcerou v jednoizbovom byte, tak by to asi nebolo dobre:) Ale ked nemas certifikat tak asi tych 5eur bude stacit

sisssaaa

10 € je vela podla mna. ved ja som si zhanala doucovatelku z angliny, tiez som z BA, a povacsinou to bolo 6-8 €. 10 bolo vynimocne!! a to uz skor take, ktore boli v anglicku alebo amerike neviem kolko rokov alebo take, ktore maju certifikaty. ale bezne doucko nie. a este je tu jeden fakt - ide o dceru tvojej znamej. takze to by som urcite nedala az tak vysoku sumu, ked je to znama. to by som sa snazila troska vyhoviet. ja som raz doucovala spanielcinu a pytala som 5 € - od uplne cudzej baby, ktora si nasla moj inzerat. takze iba tolko.

doucovanie

ano zabudla som je to v BA

sway, 350? wow to je teda dost, ale to mas urcite aj statnicu alebo tak, nie?
a predsa je rozdiel aj koho doucovat, toto dievcatko ma 10 rokov, cize to je taka anglictina I live in Bratislava, ale tak nevadi :)

ja som rozmyslala tak nad 4 eura, ale zase ked som si pozerala aj ceny co su na nete inzeraty tak je to az okolo 10, len sa mi nezda ze by som az tolko mohla pytat, hlavne ked na to nemam ziadny papier ze viem AJ a ziadne skusenosti v podstate s doucovanim

[zruseny1]

mne sa zda desat vela... inak :)) ja doucujem zadarmo :D nerobim to casto, ale ked uz..tak zadarmo
na tvojom mieste by som sla na takych 6, ked ide o zakladnau skolu...hm.. a znamu