activ aloe forte na oči?

Príspevok v téme: activ aloe forte na oči?
anonym_2

Po operácií očí trpím suchými očami. Je to sposobené aj tým, že kvoli práci trávim veľa času za PC. Prejavuje sa to hlavne zhoršeným videním. Už som vyskúšala množstvo kvapiek, ale nepomáhajú. Vždy pomožu len na chvílku. Počula som, že aloe gel zmiešaný s vodou pomáha na suché očí. Tak som kúpila v lekárni activ aloe forte. Len sa toho trošku bojím, aby mi to nejako neublížilo. Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem

Ivka 1

Neviem, ci akurat Aktiv Aloe Forte je celkom vhodne,lebo je urcene na uzivanie
vnutorne a nie na aplikovanie do oci,usi ,nosa.Obsahuje drobne mikrocastice z duziny aloe ,tak podla mojho nazoru : do oci by som ho nekvapkala. Mam velmi dobre skusenosti s
aloe stavou prefiltrovanou cez jemnulinke sita, mozem poskytnut blizsie info ak budete chciet, napiste na mail.

anonym_2

a možem si do očí kvapkat aj presne tento výrobok - activ aloe forte? Je to na to vhodné, alebo to musí byt nejaký iný?

Ivka 1

Co sa tyka kvapkania aloe do oci, usi, nosa tak mam velmi dobre skusenosti s aloe prefiltrovanym cez jemne sitka,takze je to len cira tekutina.Je velmi dobre na suche oci, riesi zapaly,
sedy zakal,unavene oci.

mirka 23

anonym, koloidne striebro je na to super. Da sa objednať z Lučenca, len za 4 ečka pol litra. Mne to pomaha, aj ked mam alergiu a svrbia ma oči a tiež na suche oči a tie mam riadne, kedže nosim aj šošovky.
RNG písal, že aj aloe je dobre, ale neskušala som to.