co si chlapi o sebe myslia???

Príspevok v téme: co si chlapi o sebe myslia???
anti_chlapi

ja uz vobec nerozumiem chlapom.co si o sebe myslia? moj tzv. frajer mi vyykrikuje ze chodim von bez neho,ze boh vie co robim a podobne.minuly tyzden som sla na kamaratovu oslavu a bolo tam par cudzincov,ktory mali koncert v nasom meste.alkohol nie je vyhovorka,ale vyrazne dopomohol k tomu ze sme sa s jednym z nich pobozkali.moj partner alebo byvaly partner to zistil skor nez som vobec dosla domov a zacal mi vykrikovat ze to si nemyslel a podobne.ako brala by som jeho zlost... ale najvtipnejsie na tom je,ze on este stale zije so svojou ex.cize je ten posledny kto mi ma co vycitat.aj to ze som to s nasim "vztahom" sekla.kurna to vsetci chlapi su taki?? co robia oni,to je vsetko dokonale a spravne.nikdy nerobia chybu.ale co spravi zenska,to je odsudenia hodne?! on si moze zit s byvalou a ja nemozem ist von s kym chcem kedy chcem lebo uz je bordel??fajn mozno ten bozk padnut nemal.ale nech sa mi on nesnazi nahovorit ze ked so svojou ex zije ta ze oni si bozk nedali.nemam slov.ked tymto niekoho otravujem,tak sa ospravedlnujem.len som chcela vediet ci to len tento jeden je taky blby,alebo vsetci

ShaulaThalit

Hlapi si o sebe nemyslia nič... ale chlapi hej... sú to malé hyeny, ktoré bez žien nevedia žiť, a my sa im ešte líškame, lebo sa bojíme, že zostaneme samy. Geniálne.

A dúfam, že sa nájde ešte nejaký dobrý chlapček, ktorý mi tu napíše, že som zaujatá voči nim... tak dopredu: Som zaujatá, ale určite nie voči hyenám :P

alzbee

Pozrite sa, problém je v tom, že Boh dal mužom mozog a penis, ale nie dostatok krvi, aby zásobovala oba naraz:))
Robin Williams

zuzic

nechapem preco hadzes vsetkych chlapov do jedneho vreca? nie je to moc spravodlive...vsetci su blbi neni ak to chces pocut

veronky

nikinka:tak ho pobozkaj hneď pri prvej príležitosti ako sa stretnete to sa dá bez pusy či bozku veď to krasne sa s niekym bozkať to ako vážne spolu chodíte?