POMOŽE MI NIEKTO

Príspevok v téme: POMOŽE MI NIEKTO
OSUDOVÁ

ahoj mám problém s ktorým sa neviem vysporiadat som nezamestnaná bez finančných prostriedkov chová ma manžel ,ja sa starám o jeho mamu,ktorá mi žerie nervy dost na tom ,že sama so sebou mám problémi,s manželom sa nedá porozprávat o ničom mám velké deti chlapcov ale tý maju svoje..ja sa cítim strašne sama nemám nikoho ,komu by som sa zdvoverila,musím všetko dusit v sebe ked to inak už nejde tak sa chcem porozprávat z manželom ale vždy sa pritom velmi povadíme on má svoje problémi a nie aby som ho zatažovala ,ešte zo svojimi neviem čo mám robit zhnusil sa mi celý život,už od marca som ibna doma zatvorená nikam nechodím jednoducho nebaví ma žit neviem či to prejde alebo to bude ešte horšie jednoducho sa bojím..

jara

Skus si vybavit "opatrovatelske" pokial treba svokru naozaj opatrovat, bola by si menej zavisla na manzelovi, nie je to vela penazi, ale mohla by si si nieco dopriat, co teraz nemozes a aj by si sa inak citila...skus vo svojom okoli vyhladat nejake cvicenia pre zeny, aerobik apod, aj tym by si bola sem-tam medzi ludmi a nasla by si "spriaznenu dusu"...

osudová

DAKUJEM ZA POVZBUDENIE ,ALE JE TO VELMI TAŽKÉneviem ,ale ten strach čo je vo mne to asi všetko zabrzdí,a kamošky nemám žiadne ,som v strednom veku a tu nie je nikto taký ako ja bud iba moc mladé alebo moc staré byvam na dedine.ked som chodila do práce bola som stále usmiata rozdávala som radost optimizmus ,ale teraz ako keby všetko odišlo .mám povinnosti, starám sa o babku tak nemožem od nej chodit preč,a babka je tichý zabijak aspon ,,psychický,,už ked ma rozčúli roztrasiem sa a radšej o nej odídem ale to nie je život .ale starat sa o nu musím ,lebo mám závezok.

jedinecna

ahoj osudova,
jednoducho vyjdi von, prihlas sa pripadne na nejaky kurt, zoznam sa s ludmi... nenechaj to tak... zavolaj kamoske, sestre,neviem komu... proste najdi niekoho. Nemozes vypadnut z domu napr. na kurz anglictiny? Vysvetli manzelovi, ze si chces najst pracu a ze potrebujes jazykove vzdelanie. pripadne chod predavat do supermarketu, len nieco rob a neizoluj sa!!!

Fallo

Ak nezmenis situaciu...nic sa nezmeni.Zacni chodit na prechadzky...a hlavne sa zacni stretavat s priatelkami.
Najdi sposob ako by si sa dokazala s manzelom porozpravat bez hadok.....skus to vtedy,ked nebude unaveny ....

Verim,ze to zvladnes :)
Drzim palce