aka je sanca ????

Príspevok v téme: aka je sanca ????
VEGAS BABYYY

AHOJTE. MOZEM BYT TEHOTNA KED SU OD VTEDY DVA MESIACE, KRAMY SOM DOSTALA A ROBILA SOM SI 4 TESTY A BOLI NEGATIIIVNE.. ALE TAK SA BOJIM, NEVIEM CI SI TI NAMYYSLAM ALEBO CO ..ALE TAK JA SOM VZDY VAZILA TAK 49 A TERAZ 53 A MAM DAKE VECSIE BRUSKO A NIE Z TOHO ZE BY SOM VELA JEDLA. S PRIATELOM SOM TO ROBILA UPLNE POPRVY KRAT, ALE BEZ OCHRANY A ANI ANTIKU NEBERIEM. ale POVEDAL MI ZE TO NEDAL DO MNA., PORADTE MI LEBO SA BOJIM :( DAKUJEEEEEM

aluska

mas pravdu, vobec ta nepoznam, ale podla toho akym stylom pises to je jasne asi kazdemu aka strasne zrela si

ved ty o sexe fakt nic nevies...radsej si nieco nastuduj a potom to rob!lebo potom to tak dopadne ked maju deti vlastne deti

vegas babyyy

ale hej ... vobec ma nepoznas, ako to mozes vediet, hej mam cas .. ja som prvykrat v 17 niekto aj v 15 tak zase nehovor ako keby som ja z tyych 15rocnych oki??? a nemusite ma od..ebavat zato ze sa bojim a cela som len vediet .............//((( no dobre. hej bodaj by to bola len obava aj ja si to prajem! boze ved tolko am meeste veci co chcemm stihnut a tak .( a nie byt uz mama vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(/

aluska

vegas vidiet ze ty si este dieta ked nedokazes niest zodpovednost za svoje ciny a svoje chyby.....naco sexujes a potom vyplakavas?ty mas na to este cas...a hlavne o sexe nic nevies, dokonca ani teoreticky

Fallo

vegas- clapec nie...to ty si mala mat viac rozumu a nemusela si to tu teraz riesit.
Ale drzim ti palce,nech je to len obava a nic viac....
Hadam sa poucis :)

vegas baby

tyy si riadny... ach nejdem nadavt vydno ze si chlapec!!!!!!!!!!!!!!! neporodim, radsej si nevem co spraim......

a ak si mienis so mna robit srandu tak mi neodpisuj janse???????? mne do smiechu urcite neni!

vegas babyyy

:(( keby ste vedeli ako mi je ..do kelu ste jediny komu som to mohla povedat :(... a otaj nepotrevbujem teraz aby si mi pisla ze ma zacne o par mesiacov kopat do kelu .((((((((((((((((((((((
mam 17

0vecka

myslim ze dievca xce len upokojit a podla toho co pise je asi skoro nulova sanca ze je tehotna... tak neviem preco ju stresujete