Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova

Príspevok v téme: Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova
SISINKAAA000

rozhovor s Dr.Mark Randalom

www.ockovanie.org a rozhovor s Dr.Mark Randalom
dr.Mark Randal

ockovanie vobec neucinkuje spravne citate vobec!!!!ide len o peniaze a zistite si ake velke!!!clovek neinformovany moze kludne aj umriet a co deti ?nase malinke kolko ortute znesu?hlinika?v hlavicke?kolko ich umiera prave po ockovani proste si to precitajte a budete v soku comu sme verili!!!
ANITA PETEKOVA A OCKOVANIE VIDEJKO

Peto T

Fallo: Asi potrebuješ naštudovať nejaké tie základy biológie. Respiračné ochorenia zvyčajne dostávaš cez nosohltan.

Peto T

elle: Vigantol je syntetický, naozaj neviem. Navyše je len na predpis. Ja by som dával minimálne tých 800, radšej 2000, to zodpovedá 2-4 kvapkám denne. Keby šlo o prírodný vitamín D, toho by sa dalo aj 10000IU, ale syntetického by som dlhodobo toľko asi neriskoval.

Omnoho lepšie sú prírodné zdroje, napríklad olej z tresčej pečene, ale na rozdiel od severských krajín to tu akosi nedostať kúpiť v obchode, len nehorázne predražené v kapsuľkách v lekárni.

Peto T

Fallo: Dýchacia sústava je našťastie navrhnutá veľmi dobre, má filtračné a samočistiace mechanizmy.

Ale keď si niečo zaryješ rovno do svalu (napríklad vakcínu), tak si obišiel všetky prirodzené obranné bariéry.

To, čo dýcham, viem ovplyvniť dosť slabo. Snažím sa ovplyvniť veci, na ktoré mám dosah.

Fallo

peto t-a ty si co myslis,ze ludia sa chodia ockovat povinne kazdy den??????
ty si sa dnes zobudil a mal blby sen????,
Teba asi neockovali....ze???
Ty si uplne ako Adam.
Ale skoda hovrit ti nieco....maj svoju pravdu..

Peto T

Fallo: Ja som sa proti chrípke nechal zaočkovať raz, bola to moja hlúposť, a už tú istú chybu nezopakujem. 3 dni horúčky a pol roka rozbitá imunita, to si naozaj nepotrebujem zopakovať.

Keby som bol vtedy poznal zloženie vakcíny a potenciálne nežiadúce účinky (vrátane úmrtia, ochrnutia, roztrúsenej sklerózy, reumy, syndrómu chronickej únavy atď), tak by som si ju nedal ani ten jeden raz.

Peto T

Mimochodom, pomerne nový výskum naznačuje, že sezónnosť chrípky je daná jednoducho deficitom vitamínu D v jesenných a zimných mesiacoch.

V jednej z týchto nových štúdií, ľudia, ktorí denne užívali 800IU vitamínu D, čo je pomerne smiešne množstvo, mali výskyt chrípky v zime rovnako nízky ako v lete, čiže sa úplne odstránila sezónnosť. Ľudia, ktorí užívali do 2000IU, čo je taká nižšia kompenzačná dávka, prakticky vôbec nedostali chrípku.

Ale plnou parou vpred, nech žijú vakcíny, trh s bežnými liekmi je saturovaný, a tak sa im všetci skladáme na ich "šrotovné" v podobe zbytočných a neúčinných vakcín.