Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova

Príspevok v téme: Neucinne ockovanie! DR.Mark Randal rozhovor Anita Petekova
SISINKAAA000

rozhovor s Dr.Mark Randalom

www.ockovanie.org a rozhovor s Dr.Mark Randalom
dr.Mark Randal

ockovanie vobec neucinkuje spravne citate vobec!!!!ide len o peniaze a zistite si ake velke!!!clovek neinformovany moze kludne aj umriet a co deti ?nase malinke kolko ortute znesu?hlinika?v hlavicke?kolko ich umiera prave po ockovani proste si to precitajte a budete v soku comu sme verili!!!
ANITA PETEKOVA A OCKOVANIE VIDEJKO

Fallo

peto t-a ty si co myslis,ze ludia sa chodia ockovat povinne kazdy den??????
ty si sa dnes zobudil a mal blby sen????,
Teba asi neockovali....ze???
Ty si uplne ako Adam.
Ale skoda hovrit ti nieco....maj svoju pravdu..

Peto T

Fallo: Ja sa spolieham na svoju prirodzenú imunitu, ktorá ma dennodenne spoľahlivo chráni pred všemožnými vírusmi, ktoré stretnem v hypermarkete, na pracovisku, v jedálni, v doprave...

A ak by som už mal ochorieť, tak radšej od normálneho vírusu, ako zo zbastardenej vakcíny plnej toxických chemikálií. Raz som už z vakcíny zľahol na 3 dni, a to mi ako ponaučenie úplne stačilo.

Fallo

Peto-t-
Pocuj a ty si tiez???
Asi stale lepsie.ako sa na to vykaslat uplne!!!....vidis...ani ludia nevedia uplne odhadnut ako sa zmeni...a ty to cakas od prirody????!!!!!!
Sa uz spamatajte tu!!!
To ma ako priroda viac rozumu ako clovek,ktory sa o to zaujima????
Fakt logicke riesenie....to si podaj ruku s par fanatikov ,co si myslia ,ze spasia svet len cistym produktom v prirode!!!
To fakt nepremyslate???.....je to az tak zlozite??
Ludia znicili prirodu za par desatroci chemiou!!....si myslis.,ze priroda pozna vzorec na tu chemiu???,

Peto T

Fallo: A prave z toho dovodu, ze sa virus rychlo meni, je absolutny nezmysel ockovanie proti chripke, ktore sa zaklada na 3 kmenoch z vyse 1000, ktore sa vyvestia 3/4 roka dopredu!

Navyse, nastali aj situacie, kde sa nahodou podarilo uhadnut jeden kmen, ktory sa naozaj dostal do obehu, a vakcina aj tak nefungovala!

To uz radsej mozem ist podat sportku, proti chripke to sice neucinkuje (v tom je to rovnocenne s vakcinou), ale oproti vakcine je to rozhodne bezpecnejsie, lebo sportka mi nesposobi ochrnutie, reumu, lupus, MS, CFS.

(Osobne loteriam neholdujem, ale keby som si mal vybrat medzi loteriou a vakcinou, tak volba je jasna.)

vodar

Vcera bola rec v Damskom magazine ohladom ockovania a ta pani zdoraznovala, ze sa mamicky nemusia bat, ze nic take ako olovo a ine kovy vakciny neobsahuju, su to vymysly, aj ohladom tej cukrovky. Zevraj je holy nezmysel to ked dieta dostane hned po aplikacii vakciny cukrovku, ze take ochorenie sa vyvyja dlhu dobu..

Fallo

RNG- suhlasim ze nie,ale si uvedom,ze virus sa meni ,,rychlostou svetla"" A INYM SPOSOBOM BY SA TO NEZVLADLO ANI NAHODOU!!!
To by trvalo desatrocia.....

RNG

fallo, kde je napisame, ze jediny sposob, ako sa branit proti virusom je ockovanie?
Telo vie vyrabat latky na obranu proti virusom a inym mikroorganizmom aj samo a mnohe latky z prirody v tom telo posilnuju.
V prirode je tiez velke mnozstvo antivitalnych latok, inac by predsa virusy uz davno znicili vsetok zivot na zemeguli.
Preco sa tu zasadne nehovori o tychto prirodnych latkach, ale sa snazia vytvorit ci uz synteticky alebo dokonca genetickymi manipulaciami rozne skodliviny a tvrdit, ze to je nasa jedina ochrana! To je drza loz, nic ine.

Fallo

xxxx-chcem sa ta opytat ,ze asi na com by mali robit ockovaciu latku ak nie na viruse ,ktory sa chce znicit???
Podstata ockovacej latky je ta,ze sa oslabený virus pichne do tela a tym si telo vytvara protilatku!!!!!
A uz netrep.

xxxx

zase ta svetova zdravotnicka organizacia
Uz varuju pred rakovinou. Ale nepovedia, ze je to moze byt z ockovania, ked su vakciny pestovane na rakovinovych bunkach. Potrebuju vsetkymi dostupnymi sposobmi znizit preludnenie planety.
tvnoviny.sk

xxxx

Janek. Pred 100 rokmi bola zalostna hygiena a choroby. Postupne sa hygiena zlepsila a choroby mizli same. Potom sa zacalo ockovat a povedali ze to miznu z ockovania.