PODVIEDOL MA :(

Príspevok v téme: PODVIEDOL MA :(
bejbyna

Včera som sa dozvedela hroznu spravu...Mám 17 rokov, chodila som pol roka s jednym chalanom...veľmi moc som ho ľúbila..a ešte aj ľúbim..dozvedela som sa ze sa bozkaval s inou babou...Včera sme sa aj rozišli..v dobrom...len môj problém je že ja tak hrozne moc nenávidím to dievča, síce ju vôbec nepoznám ale nenávidím ju...a ešte že ja ho stále ľúbim, tak ako ľúbim jeho som ešte nikoho neľúbila..neviem si predstaviť ako dalej budem bez neho...proste tie pocity sa nedaju ani opisat...je tu niekto kto zažil podobnu situaciu? ako ste sa vyrovanli s podobnymi rozchodmi?

bejbyna

nexus - ja po nom netúžim, po tom ako mi ublížil určite nie...ale ľúbila som ho, veľmi, bola to moja prvá láska, za ten pol rok som si na neho zvykla, nevedela som si už bez neho predstaviť život a zo dna na den sa dozviem že je koniec, lebo ma podviedol, o pár dní neskôr sa dozviem že už má inú...odpustiť mu neodpustím, pretože to ako sa ku mne choval sa odpustit nedá a to že po pár dnoch už má inú znamená len že som pre neho celý ten čas nič neznamenala, pôvodne som mala v pláne mu odpustiť, chcela som s nim ostať aaspon kamaratka, ale odkedy má druhú tak už 3 týždne vobec nie sme v kontakte...uplne ma vymazal zo svojho života, som pre neho NIČ...a to ma trápi najviac:(

bejbyna

jessicca - ale po 2 rokoch? to už vážne nepochopím...2 roky vzťahu a on sa z toho dokáže len tak dostať a po 3 týždnoch už nová? no tak toto už je moc...ja som s nim bola len pol roka, a tiez ma stve ze po tyzdni, dvoch uz má náhradu...ale čo si tým dokazujú? alebo o čo im ide?? aby nám ešte viac ublížili??

jessicaa

baby...ja tiez nieco podobne prezivam..po 2 rokoch sme sa rozisli..su to len tri tyzdne..a on uz ma frajerku...ja som z toho v soku..nevladzem..stale myslim na to ako s nou tancuje, bozkava sa atd..zoznamili sa na diske..a uz to je...na nic ine nemyslim..je to strasny pocit...

bejbyna

jasné že aj bozkávanie je nevera, a ešte 100 krat horšie je že po týždni už má inú...to som od neho naozaj nečakala, myslela som že má ku mne aspon nejakú úctu ale to by som asi chcela veľa...proste teraz mam pocit že ako keby som chodila celý ten čas s úplne iným človekom...toto jeho správanie, to ako keby ani nebol on...ja už nevládzem, každá myšlienka na neho je utrpenie...a nestačí že cez den na neho stále myslím, mne sa ešte musí o nom aj snívať...

Slobodna

Je zaujímavé ako sa vekom a skúsenosťami náš pohľad na neveru mení. Kým ako násťročné považujeme za neveru čo i len pohľad či bozk, neskôr je to až samotný sex.

wowo1

hlavne sa rozculuj a na neho a nie na tu babu s ktorou sa bozkaval,mozno ta baba ani nevedla ze on s tebou chodi.On je ten zly,ta baba mozno za to ani nemoze.

alzbee

bejbyna: to mi je luto :-/ Rada by som ta utesila, ale ani neviem ako :-/ viem, ze slova typu, ze ty si najdes lepsieho ako bol on, vnima clovek v takejto situacii ako uplne klise a tazko veri tomu, ze raz by mal naozaj niekto novy a lepsi prist do jeho zivota...zrejme plati jedina osvedcena pravda, ze cas vsetko vylieci. Snaz sa vyhybat jeho pritomnosti a hlavne, ked bude s nou...Ale vobec im to nemusi vyjst. Po tyzdni si mozu dat zbohom...niekedy mam pocit, ze to len my (niektore) baby sme take hlupe a trapime sa nad minulostou. Chalani akoby to brali tak sportovo a s rozumom, ze ved zivot ide dalej...kiezby som aj ja dokazala minulost hodit za hlavu. Prajem ti vela sil bejbyna. Nech sa ti srdiecko co najskor vylieci...mozno napisem hlupost, respektive napisem nieco, co by som ani sama nedokazala, ale snaz sa to brat tak, ze ked bude stasty on, tak budes stastna aj ty...ale sama sa priznavam, ze by som sa v podstate nedokazala na to tak divat a klobuk dole pred babou, ktora to dokaze. Ked ja raz zistim, ze moj byvaly ma priatelku, tak si vopred mozem rezervovat miesto v pekle, co na nu tak budem nadavat a neznasat ju. A ked budem vidiet, ze aky je on stastny, tak budem este viac nasrata-ale hlavne na seba, ze mu nedokazem to stastie dopriat s inou babou a ze sa nedokazem pohnut v zivote dalej a zamerat sa na niekoho noveho. Drz sa:)

bejbyna

už má inú...po týždni..vidím že pol roka so mnou pre neho nič neznamenalo...ale je hrozne nespravodlive že on, ktorý mi tak veľmi ublížil je štastný, vôbec netrpel, trpím iba ja, čo som nič zlé nespravila, ja budem mať teraz pokazených neviem koľko mesiacov, kým sa z toho dostanem, zatiaľ čo on je štastný...je toto spravodlivost ???? :(