PODVIEDOL MA :(

Príspevok v téme: PODVIEDOL MA :(
bejbyna

Včera som sa dozvedela hroznu spravu...Mám 17 rokov, chodila som pol roka s jednym chalanom...veľmi moc som ho ľúbila..a ešte aj ľúbim..dozvedela som sa ze sa bozkaval s inou babou...Včera sme sa aj rozišli..v dobrom...len môj problém je že ja tak hrozne moc nenávidím to dievča, síce ju vôbec nepoznám ale nenávidím ju...a ešte že ja ho stále ľúbim, tak ako ľúbim jeho som ešte nikoho neľúbila..neviem si predstaviť ako dalej budem bez neho...proste tie pocity sa nedaju ani opisat...je tu niekto kto zažil podobnu situaciu? ako ste sa vyrovanli s podobnymi rozchodmi?

alzbee

A najviac sa bojim, ze takeho chalana ako on, uz nenajdem (i ked to si zrejme kazdy po rozchode vravi:)), lebo on bol pre mna naozaj clovek, ktory vedel o mne a nasej rodine vsetko, mohla som mu hocico povedat, nemusela som sa pred nim za nic hanbit...proste fakt si ho vazim, ale zialbohu v tej partnerskej rovine totalne zlyhaval...hovori sa, ze muzi su z Marsu, no on je podla mna z Pluta:)) boze, ja si tak prajem mat ho na haku, i ked to nebudem mat nikdy..aj on mi povedal, ze navzdy budem mat prenho v jeho zivote vynimocne miesto, no neverim tomu, ze si na mna obcas spomenie, ze mu chybam..(heh a zase ta moja debilnost, ze ked som smutna ja, tak chcem, aby bol aj on)...ja si chcem buchnut niekde hlavu a zabudnut nanho...

alzbee

karkulka 7: ja som tiez bola ta, ktora sa rozisla s nim...teda takto-nepovedala som mu, ze rozchadzam sa s tebou. Povedala som mu, ze ak ma nas "vztah" pokracovat tak, ze budem viac nestastna, ako stastna (podrobnosti sa mi nechce vysvetlovat), tak s nim uz nechcem byt, aj ked ma to bude velmi boliet...a on sa tomu nebranil:( a v podstate som tu vetu vyslovila s tym, ze som verila, ze mu na nasom vztahu zalezi tak, ako mne a trosku sa posnazi...ale asi nezalezalo:( ale pravda je zial taka, ze naozaj som bola pri nom viac smutna, nez stastna..a teraz som smutna tiez, ale bez neho. Snazim sa utesovat myslienkou, ze aspon si tu slobodu uzijem. Ale co je to uzit si? nezavazne sa s niekym bozkavat, mat len tak sex? taka nie som...a aj ked som s nim bola, tak sme si davali vo vztahu priestor na slobodu...na jednej strane mam uplne chut niekoho hladat, opat zazit ten pocit, ze sa s niekym vzajomne lubime, no na druhej strane si neviem predstavit mat pri sebe niekoho noveho, opat sa ucit niekomu doverovat a vravim si, ze laska je aj tak blbost..a nechcem sa hrnut do vztahu, ked mam stale jeho v srdci..take sinusoidove obdobia mam:(

karkulka7

alzbee ako keby som citala svpj pribeh! uplne vsetko mam rovnake...po 3 rokoch, rozisla som sa ja,a teraz tie myslienky...budu to 3 mesiace co nie sme spolu a mna to stale neprechadza...aj sa snazim najst si nejaky novy "objekt" zaujmu a mysliet na ine veci, ale ono to vzdy skonci pri nom...pri mojej prvej velkej laske, s ktorou som zazila asi fakt tie najkrajsie chvile...to vzajomne spoznavanie:( naozaj, ked ho stretnem s inou asi to nepredycham...jedine, ze ja by som uz niekoho tiez mala:) je to smiesne, ale je to tak...

alzbee

bejbyna: my sme sa s priatelom rozisli po troch rokoch, ale nebolo v tom ziadne bozkavanie a ani nic podobne..dovod rozchodu bol uplne iny..nevideli sme sa a nie sme v kontakte uz 2 a pol mesiaca a v mojej hlave sa stale vynara myslienka, ze co ked bude (bol) s inou...i ked osobne si myslim, ze vztah tak rychlo nebude mat, ale mam na mysli take jednorazove uzitie si s dakou babou..je to uplne bolestiva predstava, ze sa bude inej dotykat, ona jeho...uplne mi srdce trha:(( a prajem si len jednu vec-nech sa nikdy od nikoho nedozviem o tom, ze ci s nejakou bol..toto su proste veci, ktore je fakt lepsie nevediet. A ver tomu, ze v hlave totalne neznasam tie jeho potencialne partnerky a dokazala by som ich utopit v lyzicke vody. A pritom si uvedomujem, ze nechcem taka byt...nechcem na tie baby nadavat, ked ich vobec nepoznam, ked za nic nemozu, taktiez nechcem ani nanho nadavat, lebo si v podstate moze robit, co chce...ale ta prizemna ziarlivost je silnejsia, nez ja:(( on bol sucastou mojho zivota, bol moja prva velka laska a preto ma vsetky tieto predstavy bolia...ale verim, ze raz ma to prejde. Ze raz opat otvorim niekomu srdce...a ze budem stastna...a tak isto aj on. V podstate chcem, aby aj on bol stastny, ale chcela som, aby bol stastny so mnou..a ked budem ja stastna s nejakym novym, tak mozem byt aj on s nejakou :D :D ale chcem byt prva, ktora bude mat novy vztah :-P aaaah, dajte mi facku niekto...

long island

priatel sa bozkaval tiez s jednou holkou, ktora ho balila, aby mi ublizila :D asi chcela aby sme rozisli alebo co. No co uz, sme stale spolu a je nam dobre. Bozk pre mna nie je podvod, aj ja sa rada bozkavam s inymi.

bejbyna

ked si predstavim ze sa bozkaval s inou tak ma ide roztrhnut, ta predstava je hroznaa :( a tym sa mi nezhnusi, skor mi to pride este viac luto ked si to predstavim...

ellika

..trapit sa?to je hlupost..to uz tu situaciu nevrati...snaz sa nato nemysliet...kazda s nas to prezila...a nie raz...a po vlastnej skusenosti viem ze to sice velmi boli...no snaz sa niecim aby sa ti zhnusil....a tak sa ti bude lepsie zabudat...ked ty si mu nestala o to aby ti bol verny..tak tebe on nestoji o ziadnu slzu...tak hlavu hore a neboj pride este vela chalanov ale aj vela trapeni....