môže pomôcť pauza vo vzťahu

Príspevok v téme: môže pomôcť pauza vo vzťahu
Michala11111

ahojte s priatelom sme spolu už skoro 4 roky z toho dva roky spolu žijeme. A pravda je taká že sa velmi lúbime avšak už po pol roku nášhoo vzťahu sme sa začali v kuse hádať a trvá to doteraz, v podstate sú to hlúposti ale hádky sú búrlivé, alebo čo je možno ešte horšie končia sa aj trojdnovou ignoráciou. Aj teraz sme sa tak pohádali a rozmýšlam nad pauzou, totiž priatel si ma vôbec neváži ked sa hádame nadáva mi že som sprostá trubka pritom ja mu tak škaredo nehovorím. Pauzu som navrhla ja a priatel súhlasiil, chcela by som docieliť aby si uvedomil že mu chýbam a tak že si ma bude viac vážiť. Ale na druhej strane mám obavu že mi bude príliš chýbať a že mu aj tak za pár dní zavolám. A je tu aj ten problém že kedže spolu žijeme v jeho byte odsťahovala by som sa k mame, čo neviem ako príme. Prosím vás naapíšte mi váš názor a či niekomu pauza už pomohla

biopich

ked sa povie pauza mysli sa s tym rozchod aspon to vidim tak ja a ked uz s tym tvoj chalan suhlasil myslim ze sa chce rozist...

hard

Tak tak, ak uz je pauza, je po vstahu. Ak suhlasil, opusti ho, lepsie to uz nebude. Mozno ked ta strati si uvedomi co stratil a zmeni sa... ale to sa stava viacmenej veeeelmi vynimocne...

suma

Ak sa naozaj lúbite:1 2 3 dni bez seba vydržíte,plny nadšenia sa k sebe vrátite,chvílku to bude ok, potom sa zas začnete hádať-fakt je taky, ze su aj pary,ktore sa velmi lubia, no nerozumeju si a hadky vznikaju z kadejakych banalit-skuste partnersku poradnu
Ak si myslite, ze sa lubite: budete si chybat, no pripustite ze mozno vam je od seba lepsie...vysledok? rozidete sa.
alebo sa k sebe vratite,ale budete sa upodozrievat, lebo nebudete mat istotu ,ci ten druhy bol pocas pauzy"poslusny"...kazdopadne, ja by som ako riesenie problemu nenavrhovala pauzu....

ellie

tiez si myslim, ze pauza nie je riesenim.. a ked pojdes byvat k mame urcite sa ta bude pytat na dovod, ze preco uz nebyvas s priatelom a co jej ty povies? ak jej povies pravdu, uplne ho zhodis pred ocami tvojej rodiny a ak by ste sa potom este dali dokopy, predstav si, aky postoj by tak mala k nemu.. btw - co rozumies pod pojmom pauza? je to pauza, ked si kazdy z vas moze robit co chce a mat aj niekoho ineho alebo si budete stale verni len spolu nebudete byvat?

veronky

ja má známych ktorý mali skoro ročnú pauzu a teraz sú manželia a majú aj bábo neni to síce ideálne manželstvo kdežto s a hašteria ale ako so zistila hlavne kôli peniazom lebo jemu hrozí výpoveď majú na krku hypotéku ako vela "srandy",ja si myslím tiež že by si mala chodiť viac von s kamarátmi no moj názor nadávky do vzťahy dvoch ludí čo sa lúbia nepatria to by ma urážalo

wowo1

nepomoze pauza. Ani a neodstahuj.Skus len menej byt doma po veceroch a vikendoch, mozno mu budes chybat.Chodievaj za kamartkami a maj svoje zaujmy.Ale je to obvykla doba na rozchod ,lebo podla odbornikov sa konci obodibe zamilovanosti a uz je lne na vas ci to prerastie do lasky.

eddiem

zaklad vo vztahu je vediet sa dobre hadat, lebo spravne hadky utuzuju vztah.... naucte sa obaja ako sa spravne hadat, nebojte sa zajst spolocme aj za psychologom, velmi vam to pomoze, uvidis..... niekedy za malymi hadkami sa skryva nieco ovela vacsie, mozno nedoriesene veci z minulosti medzi vami.....ak raz povies priatelovi odpustam ti, tak to znamena ze uz sa nikdy nevracias k tomu...malo ludi chape vyznam slova prepac a odpustam ti...naco sa povie prepac ked sa to za par dni urobi znova to iste