Som normálna???

Príspevok v téme: Som normálna???
S_S_S

Už skoro tri roky mám problémy, ktoré sa stále zhoršujú, myslela som, že z nich vyrastiem, a tak som to nijako nechcela riešiť, ale mám pocit, že sa mi to vymyká z kontroly...
Najprv som iba občas mávala zlé nálady, ktoré netrvali nijako dlho, ale postupne boli čoraz častejšie a horšie až som nakoniec upadla do depresií, nič sa mi nechcelo, v škole som si hrozne zhoršila známky.K ľuďom okolo mňa som začínala mojimi stále pochmúrnymi náladami liezť na nervy, kamaráti sa mi snažili pomôcť, ale všetko bezvýsledne. S ľuďmi okolo seba som jednala vždy pod vplyvom aktuálnej nálady a dokázala som byť ku všetkým hrozne hnusná...
K tomu všetkému sa pridalo sebapoškodzovanie, už som nevedela skrátka ako mám riešiť svoje nálady, na chvíľu sa žiletka stala mojou najlepšeu priateľkou, ale mama mi nato asi po pol roku prišla, vynadala a ďalej neriešila... Ja som sa snažila prestať,no občas to ete stále musím spraviť a neviem sa toho úplne zbaviť... Naučila som sa moje nálady zkrývať pre ostatnými a prejaviť ich až keď som sama, čo všetko asi zhoršilo, pretože už sa ani necítim smutná, už sa mi zdá, že vôbec nič nemá zmysel, cítim sa totálne prázdna a mám pocit, že každému len prekážam a ešte k tomu mám problémy so stravovaním... Prosím vás poradte ako sa mám dostať z tejto situácie, chcem konečne začať plnohodnotne žiť...

janka24

Tak vieš, original je iba jeden :-)Tie pohotove odpovede ta odhalili.-)Ved aj vy ste v noci prišli na tu rosalliu, aj ked tie kopie sa bohužial množia nielen po nete, ale aj po svete.
Viem, že nie som k tejto teme, ale čo sa týka priamo zakladatelky temy, tak človek na strednej ma všelijake myšlienky a pocity aj moje boli negatívne, akosi siaž v dospelosti uvedomime, že mame tolko starosti, že nemame čas mysliet na sebapoškodzovanie a podobne, ale je mi to luto, Treba si nájst verných piratelov a nejake zaujmy. Už ked je diet v školke a stale sa navaž do deti, nemusi to byt jeho agresivnou povahou, ale nevyburenim sa, alebo niečoho čo ho trapi a preto ho posielaju na rozne kružky. Tam zabudne na svoje starosti a praveže si nájde iné rozne. Vie, možno to znie ako banalita a človek si sadne a zalamentuje iba nad sebou, ale aj BINGHAM tu tušim nedávno spomínal, že ak by to bol chlap ,tak by ho nakopal , aby sa vzchopil. Znie to možno drsne, ale taká je pravda. Každeho niečo obohacuje, ale každý si musí nájst ten svoj "kružok", čo ho v živote naplni.

janka24

DENZ nemožeš v nocí končit bojovo a ráno sa tak hned naladit...:-)ved si si musel všimnut že su tu rozdvojene osobnosti skoro stále aj ty:-)však f-)))))
prepáč mierná ironia:-)

ROSALLIA

S_S_S .... moja viem padlo tu vela nazorov ale viem presne co prezivas vyhladaj odbornika njlepsie psychiatra nemaj strach vies kolko ludi tam chodi a kolko deti???? by si neverila , chod najdi nejakeho prekonaj sa a uvidis nasadi ti lieky ktore budes prvy mesiac tazko znasat ale stoji to zato .... musis ist dalej depresia sa da liecit po dvoch mesiacoch uzivania liekov budes mat chut zit a po case sa vydas a budes mat deti a ver mi kvoli malemu clovieciku sa opati ist a zit a liecit sa .... ver mi ! nie si sama presla som tym ...

heh

pauli: no to som si mohol mysliet. asi prechadzam na ine typy "lieciv"... vyskusam Neurol, ze co to spravi. A neboj dam vediet :D

AdamKrt

heh:

ak je Tvojim umyslom zamerne si poskodzovat pecen a privodit si nejake trvale poskodenie zdravia, ktore sa s Tebou bude vliect cely zivot, tak by bolo dobre vyhladat odbornu pomoc, psychologa.

Alebo dat par faciek poza usi. Niekto nevie, co robit od dobroty ?

pauli 73

heh, tak z novalginu a ibalginu sa akurát tak spotíš, prípadne ta prestane boliet aj to čo ta nebolelo ale na depku ti to nepomôže a zabudla som odklátiš si pečeň,tak čakaj,že čo a daj vediet len tak z riti, že čo nové:)))