Nootropil, Piracetam, Pirabene, Kalicor

123456

ja som citala ine davkovanie aspon na prve dni.... dnes som mala uz 4x1200mg :D thak som zvedav,a ci vobec zaspim... a ece som si dala energ napoj... zatial neinfarktujem :D

123456

hej uz ich mam aj uzivam... zda sa mi, ze to so mnou nieco robi... pozitivne :)... minimalne mam dobru naladu :D.... a som taka aktivna :) len ece zamerat aktivitu spravnym smerom... na knizky :D... kupila som to v lekarni normlane bez receptu...konkretne nootropil 20tbl./99 Sk

piraset

JA som uzival niekolko tyzdnov piracetam aj pirabene,ale nejake zvlstne ucinky,ktore by sa mali nimi prejavit,sa nedostavili.Hlavne prve dni som po nich dost spal,hrozna unava,potom sa ma zmocnovali depresivne stavy a podrazdenost.No a tiez ako vedlajsi prejav sa u mna prejavovala taka zmetenost,nevedel som koordinovat chodzu,bolest do hlavy a neschopnost sa sustredit.Ked som ich vysadil,vsetko sa vratilo do normalneho stavu.Na pamät to nemalo ziadny vplyv.Ale mozno su ucinky tychto nootropik individualne.Ja vsak uz po nich nesiahnem.
A co sa tyka predaja-ja som ich sice mal na recept,ale na nete sa vsade pisalo,ze su niektore z nich volnopredajne.Piracetam urcite.ALe teraz bola nova kategorizacia liekov,mozno to zmenili.daj si pozor na ich uzivanie,vedlajsich ucinkov je viac ako tych pozitivnych.