Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ANTIKONCEPCIA=PRIBERANIE ?

IvankaSV

No tak ja som z prvej antikoncepcie pribla 10 kg s citila som sa hrozne,tak som ju po pol roku vysadila a presla som na inu, sice o dost drahsiu,ale som nad mieru spokojna,skor by som povedala,ze z nej chudnem

Elwine

ja by som povedala, ze zo samotnej antikoncepcie ani tak nepriberies, ako vravi aluska maximalne zadrzi telo viac vody... ale je mozne, ze tymi machinaciami s hormonami sa ti zmeni trosku chut do jedla, takze budes papat inak :) mne sa nezmenilo nic, vahu antikoncepcia neovplyvnila...

aluska

antikoncepcia zadrzuje vodu v tele, cize moze sa zacat hromadit viac vody v tele a zvysi sa ti vaha...takzvane sa nalejes vodou..ale neni to priberanie na tuku..
a vobec to neni pravidlo ze sa musi pribrat..na kazdu babu ucinkuje antika uplne inak..a uz su aj take tabltky, ktore tu vodu nezadrzuju..takze tak

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.