nemate pocit,ze vas psichyater ponizoval

house

Ja som tiez mal pri jednej lekarke taky pocit, ze pre nu iba spina ,co je na zemi tak som ju vymenil a uz ten pocit nemam.Urobte to aj Vy.Psychiater si Vas musi vazit.

Sabinecka

Kazdy psychiater je obetou povolania. jednoducho im sibe. Tak ako policajti su surovci. Povolanie ich ovplyvnuje a degraduje lebo prichadzaju do styku s tym najhorsim. Potom to aj doma beru ako v praci nevedia sa cez to preniest.

wera021

sabinecka asi pyseme o tj istej osobe.no ja som bola na pokraji nervoveho zrutenia a jej reakcia bola asi taka ,ze ju to nezaujima a co vlastne chcem od nej.ked som jej povedala, za pomoc tak mi dala tolko liekov,ze som ledva vstala s postele.

Sabinecka

Mne psychiater - ka znicila zivot nasadile mi lieky ktore su konraindikovane medzi sebov. Mam znicenu pecen a oblicky. A ja sprosta som jej verila myslela som si, ze zodpovednost lekara je k pacientom lepsia. Az nahodou som zistila kontaidikacie tych lieciv ktore mi pisala, hoci som sa jej stale pytala a vravela, ze sa zle citim reagovala arogantne a tak som roky jedla lieky ktore ma znicili. Ale to sa jej vsetko vrati aj s urokami. Mali by ju potrestat ale nemam chut ani sil ju dat na sud. Take ma pysky, ze by sa s
toho urcite vykrutila. Normalne sa bojim ku nej chodit. Mam traumu, ked si na nu len pomyslim.