Kedy sexovat, pred menstruaciou alebo tesne po nej

rolko

Chcem sa spýtať...mal som krátky chránený sex s priateľku,tesne pred menstruaciou. pod slovom krátky myslím,že som ho pár krát dal dnu a potom ma urobila rukou..teraz jej meškajú kramy už 3 deň a stále si myslí, že tie dni dostane no zatiaľ nič..je v tom??

loobyy1

My sexujeme 1-6deň po menštruacii naplno bez ochrany už 15rokov a neostala vtom,tiež tesne pred menštruaciou môžeš.

Sito

Chlapce moj ak chces sexovat s dievcatom tak musis prijat mislienku ze moze ostat tehotna a take ze kedu su plodne dny a kedy nie na to sa nespoliehaj kazda zena je ina niektora pred niektora A pozor existuju zeny ktore dokazu otehotniet aj pocas menstruacie

lara12

Ahojte prave som na tejto stranke calendar.zoznam.sk a tam treba vyplnit udaje. a nwm vyplnit okienko lutealna faza .. ako zistim kolko trva lutealna faza ?

Andrej12

no ja som myslel ze vlastne ked ma menstruaciu a nebere tabletky vsak pocas menstruvaci sa neberu tak som myslel ze to vlastne ucinok otchadza no newiem som stoho nejak zmeteny

niekto

andrej pokial viem je zena chranena aj pocas prestavky
HAK je svinstvo a myslim s ze je dolezite aby obidvaja partneri vedeli ze co berie a ako to ucinkuje

Andrej12

skus davat bacha a mas a moja bere tabletky ale ked ma vysadene pred kramamy musis si davat kurefsky pozor lebo aj pocas sa otehotniet zevraj tak som to aspon cital takze jedina sanca ako si uzit sex davat si pozor lebo kondom je na prd to nieje sex je to ako bozkavat sa cez sklo alebo jazdit bez volantu ako to nestem ani za svet no ale na zaciatku ked sa mlady zauca tak posluzi to uznavam &.d