Ktoru banku pre bezny ucet

Príspevok v téme: Ktoru banku pre bezny ucet
AdamKrt

Aku pouzivate banku pre bezny ucet ? Ste s nou spokojni ?

Dnes ma Tatrabanka s ktorou som bol cekom spokojny - aj so sluzbami a internetbankingom na vysokej urovni, prekvapila. Dozvedel som sa, ze bezny ucet zrazu "zlepsi" sluzby. To by nebolo take zle, len keby vsak nedvihali cenu o vyse 100 percent... Normalne mam chut zmenit banku, ale z minulosti viem, ze kopec z nich malo problemy.

Zatial som si zvykol na dobre zabezpeceny internetbaking, rychlu SMS notifikaciu a rychle pripisovanie pladieb na ucet.

Ake mate skusenosti s inymi bankami, uctami ?

dd

ja mam slsp, prihlasovanie do IB mam cez osobne pridelene cislo a k tomu heslo, zriadovala som si ho ako studentsky ucet, po skonceni skoly mi ho dali na normalny pre mladych tusim do 26rokov, takze mesacny poplatok mam 0,3eura, vacsinu sluzieb zadarmo(spoplatnene ani nevyuzivam)..ja som s nimi celkom spokojna..manzel ma dexiu, ale moc spokojny s nimi nie je, niekolkokrat mu uz "lietali" peniaze niekde "vo vzduchu",akurat co maju tusim najlacnejsiu embosovanu kartu..prihlasovanie do IB - meno, heslo a potom este aj cislo z grid karty..a spolocne mame este aj mbank, to je fajn, az na to ozaj, ze sa tam neda vlozit hotovost a maju malokde pobocku..

AdamKrt

Neviem, ako je to teraz vo VUBke, ale neskutocne, ked som chcel nieco robit v internetbakingu VUB - tak, kopec veci sa nedalo, lebo bol limit na toto, hento a trebalo dojst osobne. Zabezpecenie konta si predstavovali ako Hurvinek vojnu... Pripisovanie pladieb neskore.

Posledne v decembri, ked som tam vybavoval svoju vkladnu knizku, tak mi z nej nechceli dat ani peniaze, ale prijat ich prijali. Na knizke totiz boli vsetky udaje spravne, ale oni niektore udaje nemali v pocitaci a nevedeli si ich tam dopisat. Museli som sa tam niekolkokrat vracat spat a sa aj ospravedlnovali. Bordel na entu... Tfujtajbl :)

vubka

mna tieto ich "zlepesene" sluzby tiez sklamali. Aj ja uvazujem o zmene banky, asi pojdem do vubky. 5 € mesacne je neskutocna palka

AdamKrt

Znamy ma Slovensku sporitelnu a podla toho, co hovoril, ako sa prihlasuje do internetbankingu, je tam uplne primitivne zabezpecenie cez grid kartu.

AdamKrt

Urobili asi iba 2 varianty. Pre obcanov a pre podniky.

www.tatrabanka.sk

Keby dali povodnu cenu, tak sa tym nezaoberam. Ale vyuzivam to minimalne a nemienim tolko platit defakto za nic. Za to, ze oni este maju moje peniaze im platit ???

Uz dost ludi nastvali, ked fungoval ELIOT zadarmo a potom ho zrusili.

AdamKrt

Tiez rozmyslam, ze ak nebude lacnejsia alternativa, tak koncim s Tatrabankou. 5 EUR je silne kafe.

Sluzby maju sice skvele, perfektne zabezpecenie, dobry internetbanking.

Co som mal predtym VUB, tak som nebol spokojny. Nie s cenou, ale s prisernym internetbankingom a mizernym zabezpecenim vo VUBcke, ktore by vtedy prekonal i kdejaky frikulin. VUBcka ma uz X krat nastvala, takze tam moja cesta nevedie. CSOB ma znamy. Platby chodia neskoro. Neskoro sa prejavuje vraj aj vyber z bankomatu na ucte - takze ani to mi moc nevonia.

Zatial som rozmyslal o M-Banku a rok predtym som zvazoval, ci by nebola dobra Dexia. Nemate s nou niekto skusenosti ?

U M-Banku to zabezpecenie este ako tak uslo, co som pozeral, co pouzivaju.

aknitka

Deeeee aj ja mám takú istú skúsenosť s vúb, ale aj napriek tomu s tatrabankou končím. 5 EUR je pre mňa silná káva.