Ktoru banku pre bezny ucet

Príspevok v téme: Ktoru banku pre bezny ucet
AdamKrt

Aku pouzivate banku pre bezny ucet ? Ste s nou spokojni ?

Dnes ma Tatrabanka s ktorou som bol cekom spokojny - aj so sluzbami a internetbankingom na vysokej urovni, prekvapila. Dozvedel som sa, ze bezny ucet zrazu "zlepsi" sluzby. To by nebolo take zle, len keby vsak nedvihali cenu o vyse 100 percent... Normalne mam chut zmenit banku, ale z minulosti viem, ze kopec z nich malo problemy.

Zatial som si zvykol na dobre zabezpeceny internetbaking, rychlu SMS notifikaciu a rychle pripisovanie pladieb na ucet.

Ake mate skusenosti s inymi bankami, uctami ?

Deeeee

mam mbank, spokojnost zatial 100%, jedina nevyhoda, ze sa nedaju vlozit korunky v hotovosti, ale je potrebne ich tam poslat z ineho uctu, inak vedenie uctu je zadarmo, pripisovanie platieb rychle, internet banking tiez oki, este sa mi nestalo, ze by nefungovala stranka alebo nieco neslo ked som to potrebovala, predtym som mala vub a myslela som, ze odpadnem, ked som chcela zrusit ucet nechali ma cakat hodinu lebo prave tam nikto nebol a potom mi povedali, ze mam prist na druhy den lebo uz koncia a ked sa ma druhy den pytali ze preco chcem zrusit ucet myslela som si ze je to snad vtip...ps vzdy ked som vo vub nieco potrebovala nemali cas ani ludi...vzdy to boli strasne cakacky na vsetko...

aknitka

tak presne toto naštvalo dnes aj mňa a ak je to naozaj tak, tak ja banku zmeniť idem. veď presne ako vravíš platiť o 100 % navyše ... platiť za bežný účet 5 EUR je nekresťansky veľa. tatrabanka patrila vždy medzi tie drahšie banky. a pôjdem do vúb.