Zapachajuce pery a jazyk

Príspevok v téme: Zapachajuce pery a jazyk
lello

Zdravim..
Mam taky celkom zaujimavy problem.

V poslednej dobe asi mesiac-dva dozadu som zistil ze mi zapachaju pery a jazyk...Doteraz som mic take neregistroval u seba, aj ked som si vonal dych a pricuchol peram..Prestal som asi pred mesiacom aj fajcit...Zuby si umyvam dva krat denne...Smrad z ust nepocitujem resp. necitim, jedine ked si privoniam k peram k jazyku alebo ked si naslinim pery a nasledne utrem o ruku, citim zapach na ruke z pery :( Trapi ma to aj kvoli frajerke a neviem co s tym..Doteraz som take nic nemal..

Tento skveli internet kde je vsetko a vsade mi prezdradil,ze mozem mat cukrovku, rakovinu pankreasu, takze mi to prestalo byt jedno...

Zuby ma nebolia, kaz by som nemal mat..Jedine co je pravda ze mam oslabenu imunitu a casto som chory hlavne teraz v zime takpovediac mam nonstop nadchu alebo nieco s hrdlom...

Vedel by mi niekto poradit co s tym, aka je najlepsia prevencia proti tomu?...Dakujem pekne

lienka lenka

ahoj, môže to ísť od žalúdka, alebo aj keď je človek hladný, alebo má prázdny žalúdok tak pach z úst je úplne iný. neviem ako sa stravuješ, to že si umývaš zuby 2x denne s tým nesúvisí, ak málo jedávaš môže to byť aj z toho. a to že si prestal fajčiť, podporilo čuch, preto si to predtým necítil.