bolestivy rozchod, nemozem spat

Príspevok v téme: bolestivy rozchod, nemozem spat
nexus

pred troma tyzdnami sa so mnou rozisla priatelka,´velmi to bolelo, aj to velmi boli...nedokazal som na nu nemysliet..
a vyvinula sa mi z toho neschopnost spat...
neviem, ako dlho toto mozem vydrzat..
uzval som aj neurol..hypnogen,ale vsetko prestalo zaberat...
tak som skusal potom, ze poharik cerveneho vina pred spanim... ale aj to prestalo zabera...vie mi niekto poradit prosim vas nejaku cestu z tohto zacarovaneho kruhu, ako sa pre boha z toho dostat...som uz zufaly...

nexus

myslel som, ze sa niekto prihlasi na to stretko...nuz a sklamanie...nemusia to byt len ludia, ktori sa rozisli s partnerom, ale aj taki, ktorych trapi nieco ine..alebo sa citia osamelo a radi sa zoznamia a odreaguju od svojich problemov...vacsina z nas , co sem chodia ma nejake trapenie, takze to nas spaja, a nemusime tam pitvat len nase trable...
napriklad v stredu vecer...by sme mohli..:)

nexus

Rush..bohuzial spomienky su take silne, ze sa na nieco ine malokedy dokazem sustredit.. tieto spomienky su uz v mojej hlave vybudovane,ako nejaka nedobytna pevnost... ak to takto pojde dalej, dlho to uz nevydrzim a scvoknem sa z toho...

takze si nezistila nic nove, co sa to deje s tvojim manzelom?

RUSH

ahoj nexus,
no to zlepšenie,myslela som tým ten posun,snaha sústredit sa na niečo iné.nielen na ex...,zrejme sú štádiá,ktoré treba pretrpiet,a ked cez ne prejdeš,začneš pozerat na veci viac racionálne
u mna rovnako,hore dole,výbuchy a klud,z druhej strany nepochopenie,skúšam čokolvek,analyzujem ...,som z toho znavená,už som si povedala,že by mi bolo tuším lepšie žit bez neho,nie som typ človeka,ktorý si žije svoj život a svoju polku berie len ako súčast,s ktorou občas niečo podnikne...vyčkávam a takisto ako ty potrebujem niečo prekonat,ale ja v tom žijem,o tom je tá neistota....ako dlho?kedy mi to cvakne?mám pocit ako by na niečo vyčkával,čakal na moju chybu!!!!
inak ako tu bolo spomenuté tá hra na kočku a myš je zaujímavá,len presne neviem ako ju aplikovat,asi to tak funguje aj u mna žial v moj neprospech,maj sa krásne prajem ti príjemný den....

ojka

nuž ja nemám asi žiady taky športik,ale velmi rada napr. bicyklujem,ak sa to rata, a prechadzky takisto zboznujem (;

wrs

naa teda Nexus ma recht..tak je... takze.. najde sa dalsi zufalec.. kto troska prilozi CMYK/RGB do sedosti denneho sterotypu zufalstva..?

nexus

Ludkovia, zavolali sme si Wrs, a zhodli sme sa na tom, ze by bol fajn napad, keby sme dali my rozideni, aj baby aj chalani nejake stretko, my sme z BA...urcite by nam to pomohlo, ulavilo by sa nam, vyrozpravali by sme sa...uvolnili, rozveselili navzajom..vymenili si skusenosti so zvladanim utkvelych myslienok na byvale lasky... :)niekde v prijemnom podniku v starom meste, ja sa tesim uz teraz, keby to vyslo...a radost je podmienkou na zotavenie sa, pomohlo by nam to z tychto...oneee... :)))spolocny problem ludi spaja...
CO VY NA TO, PRIDA SA NIEKTO? :)