Nevysvetlena ignoracia

Príspevok v téme: Nevysvetlena ignoracia
Hnedoocka30

COtazka pre tych, co maju dlhodobe chatovacie vztahy ;) Dokazali by ste koli hlupost, hodit za hlavu zo dna na den, 8 mesacny aj ked len netovy vztah? Mne bolo cely ten cas tvrdene, ako ma ma rad, ako mu na mne zalezi a ako by som mu chybala, keby nepisem. Skvele sme si rozumeli a vedeli o sebe dostatocne vela za kratky cas. A potom dosiel den, mala vymena nazorov a viac sa neozval. Skusala som dostat odpoved na prostu otazku, ci sme skoncili…ziadna odoza. Mrzi ma, ze to tak dopadlo, ale co ma hneva kazdy den, je ta neistota v ktorej ma drzi ked mi neodpoveda. Keby som bola akokolvek nahnevana, urcite by som bola schopna napisat aspon “daj pokoj”. Netusim, ako dalej. Velmi mi na nom zalezi, len neviem, ci uz ma nejaky vyznam pisat mu a dozadovat sa odpovede na nezodpovedanu otazku.

darika

A veris,ze az teraz som ta zacala chapat?Je to svinstvo co teraz napisem,ale je to realita.Ja proste neverim vo vztah,alebo manzelstvo,kde sa jeden z partnerov nedopustil nevery.Akejkolvek.Ja som tu uz v jednej mne blizkej teme pisala,ze je velmi jednoduche utiect,ked sa zda,ze to uz dalej nejde.Ale ide.Vzdy to ide,len aspon jeden z tych dvoch musi chciet.Ja som uz mala napisany rozvod niekolko krat a nikdy sa neuskutocnil.Raz to uz vyzeralo tak,ze uz cesta nazad nie je.Som vdacna za tu cestu,ktora sa predsa nasla.A teraz tvrdim,ze som stastna.Je to lahko druhemu radit.Ani ja by som vtedy nerespektovala rady inych.Len som potrebovala cas na rozmyslanie.Moc som rozmyslala.Zalezii kde sa v tvojom manzelstve stala chyba.Ak ju najdes,mozno to pojde.

Deeeee

hnedoocka mozno je to nakoniec aj dobre, ze sa odmlcal takto z toho mozes vykorculovat lahsie...teda ak chces...a viem, ze teraz ti bude asi dost chybat, ale napokon ak si chces zachovat to co mas bude to asi lepsie riesenie, drzim palce, kamenovat nejdeme :-)

lilyoff

Hnedoocka30 tak uz to nechaj tak :-(.Skus ho nevyhladavat to bude asi najlepsie.Ved si pre to spravila dost.Ked bude chciet najde sposob ako ta kontaktovat.Ak nie ber to tak ze jeho smola :-).A je to smutne ze niesi stastna v manzelstve.Najradsej by som ti napisala aby si ho ukoncila aj ked asi to nieje lahke,neviem ako to mate zariadene a tak.I tak som nazoru ze ten virtualny vztah nieje najlepsia cesta ako utiect pred realitou.Budes stastnejsia ked najskor vyriesis vsetko v zivote tak aby si bola v pohode a nemusela mat ziadne vycitky zacinat nieco nove.Drzim palce

Hnedoocka30

Deeee ja viem, ze to je hlupost investovat do vztahov ako toto. Lenze uz som sa tam raz dostala a teraz sama neviem ako von. Rozhodne nie som na seba pysna, to urcite nie.

Hnedoocka30

Trosku viac uprimnosti...moj priatel je moj manzel a zijem v manzelstve, ktore uz davno nie je to, co by malo byt. A teraz ma pokojne ukamenujte ;)

Deeeee

Akakolvek investicia citov mimo vztah, ktory ktory mas ho ochudobnuje, naozaj si myslis, ze to co teraz citis, ze sa ti neozyva ten netacky kamos tvoj realny priatel/manzel nevnima? podla mna ak sa neozyva tak sa este stale hneva a mozno ho to casom popusti a ozve sa...ale aj tak neviem naco je ti to dobre? asi si rada sposobujes trapenia, ved butlava vrba a opora ti ma byt predovsetkym tvoj realny priatel...

lilyoff

Hnedoocka30 tvoja chyba.Sorry za uprimnost ale od zaciatku o nom pises akoby bol on tvoj priatel ale pritom uz jedneho mas.Bolo ti to treba?A na co ked mas vztah si vytvaras druhy,aj ked tvrdis,ze len virtualny?Je to akoby si podjebavala svojho chalana.Ved asi aj ano,aj ked len cez pismenka,co?Myslis,ze toho tvojho by to nebolelo keby to vedel?Asi si sa moc zalubila ked ta to tak trapi,inak by si na nho kaslala a ved sama pises,ze ti na nom zalezi viac ako na kamaratovi.Tak mi povedz prosim ta,preco mas chalana?Ved si ho nezasluzis.Nerozumiem ludom ako si ty ktorym nestaci ich partner a ked uz ti nestacil a mala si potrebu flirtovat s inym mala si sa rozist s tym tvojim,ved je to hnusne.Ten tvoj o tom urcite nevie,ze?A ako by reagoval,keby videl vsetky tie spravy?Myslis,ze by s tebou zostal?Ak je odpoved nie,mas na to zaludok zit v tak neuprimnom vztahu zalozenom na klamstve?Mohla by som pisat hodiny kolko veci ma napadlo k tomu,nechcem ti ale viac kazit naladu.Fakt to nemyslim zle,ale zamysli sa nad tym prosim,je to od teba dost skarede.tebe by sa pacilo keby mal tvoj chalan taku virtualnu frajerku?si sa az prilis namotala,tak kasli uz na nho,keby ta chcel sa ozve.mozno si uvedomil,ze je to chyba robit tej svojej za chrbtom take veci,tak mohla by si si to uvedomit aj ty.ja viem,ze svet je skazeny a ludia robia aj hrosie veci.ale toto je vazne moc a este taky dlhy cas,sila