Nevysvetlena ignoracia

Príspevok v téme: Nevysvetlena ignoracia
Hnedoocka30

COtazka pre tych, co maju dlhodobe chatovacie vztahy ;) Dokazali by ste koli hlupost, hodit za hlavu zo dna na den, 8 mesacny aj ked len netovy vztah? Mne bolo cely ten cas tvrdene, ako ma ma rad, ako mu na mne zalezi a ako by som mu chybala, keby nepisem. Skvele sme si rozumeli a vedeli o sebe dostatocne vela za kratky cas. A potom dosiel den, mala vymena nazorov a viac sa neozval. Skusala som dostat odpoved na prostu otazku, ci sme skoncili…ziadna odoza. Mrzi ma, ze to tak dopadlo, ale co ma hneva kazdy den, je ta neistota v ktorej ma drzi ked mi neodpoveda. Keby som bola akokolvek nahnevana, urcite by som bola schopna napisat aspon “daj pokoj”. Netusim, ako dalej. Velmi mi na nom zalezi, len neviem, ci uz ma nejaky vyznam pisat mu a dozadovat sa odpovede na nezodpovedanu otazku.

Hnedoocka30

Darika, jasne, mas pravdu. Len ja som skor chcela vediet, ci je to take lahke hodit kohosi za hlavu po dlhsiom case, akoby vobec neexistoval, nie ma moralne sudit, aj ked ti to nezazlievam ;)

luckaaaa

viem celkom dobre ako sa citis...a existuju dve moznosti, bud si s tebou uz nechce pisat alebo jednoducho nema cas. ja som zazila obe...v prvom pripade som sa nikdy dovod nedozvedela a to som popisala dost sprav na to aby aspon na jednu odpisal, ale neodpisal a v druhom pripade som to bola zial ja co som uz nemala cas tak komunikacia medzi nami zanikla...hmm tak ma napada ze mu hned aj napisem, ci si na mna bude este pamatat :)

darika

No tak?Si sa poucila,kazdy robime hluposti.Ak ti mozem ja poradit,vyhladavat butlave vrby na internete naozaj nie je dobry napad ako vyplnit cas.Ani baby,ani chlapov.Nikdy nevies s kym pises a co je to zac.Tvoj priatel si dopisuje so super kamoskou.Ma aj rici,aj cici a je velmi prijemne ju pocuvat.Vie poradit a nikomu nepovie.Mozes jej verit.Aj jemu,ved sa uz dlho poznate.
No?Ake to je?Ja mam butlavu vrbu v mame.Smiesne?Ale nesklamala.

darika

no a tu mas odpoved.Proste to nebol taky dobry kamarat,ako si sa ty do neho zalubila,pretoze si si ho vymalovala jeho pisanim.Baby,uz to pre boha pochopte.A nielen baby,ale aj chlapy.Je pekne mat kamarata,ale vypisovat si s niekym na nete,koho vlastne vobec nepoznam...Ja som uz asi fakt stara.Som stastna,ze som si tu mladost odzila bez mobilov a pocitacov.
Omluvam sa ale,nechcem sa tu hrat na tvoje svedomie.Proste si teraz zase snaz vyplnit program s tvojim priatelom a snaz sa pochopit,ze co je doma,to sa pocita.

Hnedoocka30

Jasne,ze mi na nom zalezi viac ako na kamaratovi, ale v realnom svete mame svoje vlastne zivoty, ktore sa nebudu prepletat. Jedine, co som chcela, bola priama odpoved, aby som uz konecne nepremyslala, co ak toto, alebo tamto...Nechapem ludi, ktori tvrdia druhim, ze im na nich zalezi a pritom len sprosto klamu. Naco to je dobre?

darika

Nie,nevadi,ked ma clovek butlavu vrbu,ale v prvom rade by som si zakladala na vztahu.Ak ta to tak moc trapi,tak to nebolo len o kamaratstve.Vsetko to,co ma tam dole nieco ine ako ty,je aj alebo nielen kamarat.

uhlie

Hnedoocka,

podla vacsiny babeniek tu na fore to normalne neni a napisali by ti, ze ak si teraz dopisujes vo vztahu s niekym inym, co bude o 10 rokov a ze tvoj skutocny vztah je vlastne uz v troskach.

Teraz k veci: Ak ti niekto dlhu dobu neodpisuje, znamena to, ze bud nechce, alebo nemoze, co je z tvojho pohladu jedno a myslim si, ze s tym nic neurobis.

Hnedoocka30

Trapi ma to, pretoze mi na nom zalezalo, aj ked sme si boli v podstate take virtualne butlave vrby. Mne na ludoch zalezi a je predsa normalne pisat si s niekym inym aj ked si vo vztahu, ci nie?