biela modprsenka-rychle spinenie

Xena

Pauli 73 ...no ja mam tzv.konfekčnu velkost, ja s podprsenkami problem nemam lebo nosim 95 B, takže ich kupim v pohode

tekvicka_

ja si tiez mysli ze netreba podprdu menit kazdy den...clovek sa sice spoti ale porovnavat to s nohavickami to neni vobec to iste...tiz si myslim ze par krat obliect je normale...nie ze raz za mesiac prat to uz je moc...zalezi na to co aj clovek robi pocas dna...jasne ze ked beham spotena ako mys niekde po meste vybavovacky ak ju hodim potom do spinaveho pradla

Deee

tusim vo velkej britanii robili vyskum, ako casto si kocky menia podprdy a z vysledkov boli sokovani, niektore ju vyprali po 14-tich až 30-tich dnoch, takze povedala by som, ze dva-trikrat obliect ano, ale potom uz ozaj vyprat, aj ked nie je spinava, ale predsa len...

pauli 73

xena a tak porad kde kupuješ podprsenky? lebo ja mám velkost 75D a ked chcem peknu aj sexy, tak to je ako hladat ihlu v kope sena :)))

Xena

je to každeho osobna vec, ako často si mení pradlo ( aj podprsenku ) ja si menim kopletne každy den a tiež si nekupujem na tržnici lebo mam 4 prsia

alzbee

Ja mam zhruba 4 kusy podprseniek...viem, ze malo, ale som prsnata a "trznicove" podprdy su mi na nic...potrebujem fakt kvalitne, pevne, ktore mi prsia dobre drzia a taku pod 50 eur ani neviem zohnat...cize ich mam malo, ale kvalitne:)) a nemyslim si, ze som humusacka...umyvam sa kazdy den a podprsenka podla mna nie je pradlo-ako nohavicky, ktore by trebalo menit kazdy den...preto ich striedam a periem podla potreby.

Xena

ak si kupuješ kvalitnu bielizen možeš ju prat hocikolkokrat a nemusiš ju po 1 použití prať na 60 C ale statí aj na
30 C alebo na 40 C . Ja prádlo periem v práčke na jemnou programe na hodvad a vobec nič mu nie je , exkluzívne kusky periem ručne