RNG-prosim porad

Príspevok v téme: RNG-prosim porad
mamkatka

zdravim mame 4,5mes.dieta a uz treti tyz.ma dost riedku stolicu najprv bola zelena potom zeleno zlta a teraz je zlta a dost vodnata na gastre je vsetko v pohode vyter mala tiez dobry aj moc a K.O.idem vo stvrtok lekarka mi dala pre dieta probiotika INFANTS DOPHILUS berieme to tyz.ale zatial ziadna zmena malej davame mlieko Nutrilon Comfort 150-180ml a vahu ma 7080kg tak nevim ci jej to vobec pomoze alebo treba zmenu dakujem za odpoved

Fallo

Suhlasim s RNG...a k tomu mozes zmenit aj to mlieko....aj my sme mali taky problem a zmenou znacky sa to zlepsilo :))

RNG

Nevidim na tom nic velmi zvlastne na ten vek, mozno ma jemnu alergiu na mlieko, a ten Nutrilon, hoci sa zlozenim zda velmi dobry moze obsahovat nieco drazdive pre dieta(obsahuje aj mliecne produkty ma rozne ine).Nakoniec aj sam vyrobca poznamenava, ze moze "zmakcit stolicu".
Nuz v tom veku by ste mali zacat davat dietatu pomaly ale iste zacinat mensie davky normalnych jediel, dobre na jemno pomlete.
My sme kedysi davno zacali davat cast jedla nasmu synovi jemne normalne jedla uz od 4 a piateho mesiaca.
Ak ma nahodou nejaku nakazu, skuste mu dat trochu collostra.
Manzelka mojho syna pre svoju dcerku odlozila z prveho materskeho mlieka=collostrum (zamrazila)svoje vlastne collostrum, ktore potom jej davala v pripade choroby ako "super doplnok"
Kravske collostrum(mledzivo) je uzasne bohate na vyzivne a obranne latky a ja nhbo pouzivam tiez proti roznym crevnym problemom u dospelych a nevidim ziadny dovod, preco by to nepracovalo aj pri detoch v trochu upravenom stave.
-odkaz odstránený-