Erekcia na nudistickej pláži

marino

ja som tam bol nedávno priznám sa po prvý krát aj s priatelkou a chvílkami sa to stávalo aj mne a aj iným ale každý sa tváril že je to v pohode a to sa mi na FKK páči že nik nikoho neriešil

1muž

Chodím pravidelne na FKK, stalo sa aj mne, hlavne na začiatku sezóny. Ale stalo sa to aj iným mužom..všimol som si, že spravidla tomu nie je venovaná pozornosť, resp. nestretol som sa so žiadnymi prejavmi, ktoré by svedčili o tom, že si to niekto všimol. Je to ľudské a hotovo. Chlapík si vošiel do vody, schladil sa a bolo po divadle.

xyxy

Ja tam chodím viac ako 20 rokov, napriek tomu sa mi to občas prihodí, aj keď som uvolnený, aj keď nepozerám momentálne na žiadnu ženu. Bol som aj v zahraničí na FKK strediskách, tam som videl tiež párkrát vztýčený penis u iných mužov.Ináč s tou tolerantnosťou to je pravda,my s partnerkou sme tolerantní nudisti.

brankko

ja chodim na nudaplaz uz viac ako 10 rokov ale nestretol som sa tak s muzskou erekciou, asi to dobre vsetci schovavali ;-)ale pokial sa take nieco stalo ludia na nudaplazi su tolerantni a urcite by ich to nesokovalo