UV lampy. Drahe či lacne?

Príspevok v téme: UV lampy. Drahe či lacne?
alexa29

ahojte kocky.
Chcem sa spytat na rozdiel medzi drahymi a lacnymi UV lampami na gel. A na začiatok ci si mam kupit len jednu alebo hned dve ked chcem robit nechty doma. A viem ze v salonoch mavaju taku velku kde sa zmestia obe ruky. len na nete co som pozerala a nikde nie su rozmery, tak neviem ako si mam vybrat. A kolko asi take lampy vydrzia?
A viete mi poradit nie drahe gely, ktore su kvalitne? dakujem.

Simca22

Ja som si UV lampu kúpila tu: ayo.sk . Je tiež iba na jednu ruku, ale som s ňou veľmi spokojná a aj cena je super najmä takto na začiatky ;)

Karla556

PREDAM 1 krat použitu UV lampu na nechty 36 W, nevhodný darček , nova stala 20 EUR, teraz za 13...odobne v NMNV 0949 082 077

Daduska13213

ahojte, ako v tomto som momentálne začiatočník.. práve mám na rukách 3 pokús vlastných gélových nechtov (zatiaľ najvydarenejší) =D ale počula som že dosť záleží na kvalite gélu a že aj niektoré gély spôsobujú výrazne pálenie na nechtoch a rýchlosť stvrdnutia =) .. ja som si napr teraz dávala nálepky a na ne gél a pálili ma len tie nechty kde som mala nálepky =) ... a čo sa týka lampy tak ja mám lampu na jednu ruku nail-expert.eu a som s ňou úplne spokojná =)

Beauty Nails

UV lampu 36W odporúčame v závislosti na tom, či ide o súkromné alebo profi využitie a na časovej zaneprázdnenosti.
Cenový rozdiel nie je až tak podstatný medzi 9W alebo 36w lampou.

bobo102

UV lampu na 2 ruky maju tu:
-odkaz odstránený-

Aj ja som ju od nich kupovala a som veeelmi spokojna.
Beriem od nich aj gély v tychto kelimkoch a som ozaj spokojna s kvalitou:
-odkaz odstránený-

bibianna

frances Uv gel iba pod lampou
mimus mylis sa je gel aj na prirodne nechty
mimka na nikashop.sk som videla pod step-by-step je clanok o lampach a precitas si aj rozdiel medzi nimi.
odsavacka je dobra lebo pilnikovanie ci pilnikom ci bruskou -prach ide do pluc co doost skodi dychaciemu ustrojenstvu a zdraviu. tiez odsavacka taka smradlave vypary tekutin do inej strany ako nam do pluc...a setrime nielen seba ale aj zakaznicku

v.frances

prooosiiiim pomozte mi. venujem sa nail artu. som sice zaciatocnicka ale inak fajn.
chcem si kupit uv gel. vie zaschnut aj na vzduchu alebo len pod lampou?