život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

darika

Rush
mala by si prestat nad tym premyslat.Vsetko chce svoj cas a aj toto raz prejde a nebude to take silne.Zahod aj ten neurol.Si mlada,popasuj sa s problemom sama bez tabletiek.Ved ja neverim,ze manzel ta teraz trapi.Skor si to robis sama tym,ze nad tym stale omyslas.A ak o tom budes aj rozpravat dookola,moze to zle skoncit.Na ludi kasli.Kazdy drb trva chvilku,kym nepride novy.

RUSH

prečo veci znášame statočnejšie?
mne sa osobne snívajú živé a hnusné sny,fuj...
zo začiatku to bolo ok,dnes to nestačí....opat beriem pol neurol a nepomáha ,mám pocit,že prechádzam do spánku ako na dovolenku ....detaily ma ničia,ked si vraciam podrobnosti
som si vedoma ,že ak s ním chcem pobudnút ešte čast života,niečo treba prekúsnut,ale pýtam sa prečo ja?,,,,,,,,,
dnes mi prišiel prvý kupec na dom ,a to ho nechcem predat...len ludia sa dozvedeli.....nechcem a nebudem sa stahovat.

sarapakt

ahoj Rush my zeny casto ocakavame nieco viac sko nam muzi dokazu dat ani ten moj nieje nejaky romantik a co mam robit tiez som cakala po afere nieco ine ale nebolo to tak ,ked Ti mozem poradit neskryvaj pred nim svoje pocity nech vie ako Ti ublizil.Aj ja som to na zaciatku brala hrdinsky a potom to prislo depky ,nespavost a do dnesneho dna nespavost pretrvava.Vcera som mu prave povedala ako mi pokazil cely rok a neviem ako ani presiel.Odbornici hovoria ,ze to trva aj rok kym sa s toho trocha dostaneme.Kriza ma urcite fazy a neda sa to preskocit treba to len prezit.

RUSH

sarapakt,prajem ti aj ja ,aby ste to dotiahli krásne do konca,včera boli vianoce a ja som ešte nespala,celý den bol akýsi iný,bez slov,napatie,a to čo som čakala ,pod vianočným stromčekom,nejakú symboliku,toho,že sa vrátil a je tu,.....som nedostala,epilátor a fén na vlasy,ktorý mi dal/obdobný/ aj minulé vianoce...chcelo sa mi plakat,neviem ako a či vobec mám skrývat svoje sklamanie....

sarapakt

Milá Rush prajem Ti pekne vianoce a stastnejsi novy rok ako bol tento a napis mi ako sa Vam byva v novom dome,aj my stavame a chceli by sme sa stahovat na leto.Uz sa strasne tesim ,lebo teraz byvame v byte a nepaci sa nam .

RUSH

ano je to tak,aj moj sa tohoto obáva,že urobím sladkú pomstu,takisto nato vobec nemyslím,je to fakt len o komplikáciách,hovorím si načo??!!!niečo skrývat,tajit,pretvarovat sa...
a aj keby sa prihodilo,neviem ako by to on zvládol,či by to nebol definitívny koniec,sama si to neviem predstavit,ked ty tak aj ja,ako by to manželstvo vlastne fungovalo!!

sarapakt

Ahoj Rush on sa teraz bude bat o teba ,ze mu to vratis.Mam to doma moj manzel mi to casto povie ,ze sa boji ,ze sa aj poblaznim ,ked Ti mam povedat pravdu ,ze na to vobec nemyslim,ja mam taku teoriu ,ze naco si komplikovat zivot aj tak je dost tazky!Nasi muzi sa nam postaraju o vzruso!Aj u nas to na zaciatku co sa priznal tak vyzeralo ,ze mi vsetko hlasil kedy co atd...a robi to stale ale uz nie tak prehnane.

RUSH

Ahoj Sarapakt,píšeš,že sa ti to stalo tiež,a že teraz seká ohromnú dobrotu!no toto isté sa deje aj u nás,bez toho aby som niečo podotýkala,čo ano a čo nie,samá charita,obrat skoro o 360 stupnov,skoro ako na začiatku nášho vztahu,až mi je to niekedy smiešne ,ked napríklad odíde skorej z práce , predtým mi to hlási ,v priebehu ,že už išiel a kde je,v týchto momentoch sa cítim ako stihomanka...čo nie som ani som nebola,/len v posledných mesiacoch ked som pátrala/a hovorím,si ,či mu toto bolo potrebné,on je typ velmi hrdý a dnes sa musí takto pretlkat ako malé decko,len aby si opat získal moju stratenú a nabúranú doveru,ešte jeden poznatok,úplne na začiatku,teda pred týždnom,než sa ku mne nastahoval,sa mi snažil vsugerovat,že ja niekoho musím mat,myslím iného muža,trvalo to asi dvadni aj po tom ,čo už tu bol,proste mu nešlo do hlavy,ako ja sa k tomu staviam,a stále hladal niečo bokom,akoby chcel svoj pocit preniest na mna,v zmysle,ked ja som sklamal,tak určite aj ty..
práve v tom období približne pol roka som mala viacero dovodov niekoho vyhladat-muža ,kto by ma podržal,vypočul,ale nemala som odvahu otvorit svoje srdce niekomu inému,bála som sa presne toho,že by som do toho spadla,bez možnosti návratu spat....