život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

darika

Rush
No,az teraz som sa sem dostala a hned sok.Vlastne som to vedela od zaciatku,ale to tu uz bolo pisane.
On sa vrati.Rush,ani neviem,ale asi som ti to tu pisala.Aj mne sa to stalo,aj sa odstahoval.Ku nej.A ked si uvedomil,ze toto nie je zivot,ktory by mohol zit nadalej,vratil sa.Sme spolu dodnes a veci sa maju tak,ze sice niekedy,pri nejakej situacii sa mi to vrati,ale nezamyslam sa nad tym a snazim sa verit,ze sa to uz nezopakuje.Ber to tak,ze toto je tak spinavy hnusny svet,ze ked len clovek cita tieto temy,tak je prekvapeny,co vsetko sa deje.V tomto svete snad nie je jeden par,kde by sa to nestalo.Mne zarovne 2 dni dozadu moja dobra kamaratka povedala,ze jej dokonaly ocko sa priznal k nevere,ktora bola v lete.
Chlapy sa citia niekedy mozno uvezneny vo vztahu.My uz chceme ten klud,kym oni zavidia tomu blaznivemu zivotu tam von.Zrazu maju 20 rokov a dostanu sa do druhej puberty.Daj mu cas,On,ked je u rodicov,aj oni budu do neho vrtat.On sa vrati.Presne viem ako ti je.

nexus

Rush, neboj sa, vsetko sa na dobre obrati...takze sa nestresuj...
ozvi sa, ked ti bude zle, kludne aj na mail nexus2016@gmail.com

rony26

ja myslim, ze sa budes zbytocne zamyslat nad tym, preco si vybral "zenu o nieco nizsie"...bolo by to pre teba ine, prijatelnejsie keby ta podvadzal so zenou na "vyssej urovni"? asi nie, podvod je podvod...aj ked tusim co ta vedie k tomu o tom premyslat...keby si nasiel zenu co je "nieco viac" (naschval pouzivam vsade uvodzovky, lebo su to relativne pojmy) ako ty, tak si do istej miery schopna pochopit preco si ju vybral, ze mu mozno nieco chybalo, ze mu vedela dat viac, lebo milenky sa hladaju asi najma kvoli tomu, teda aspon mam taky pocit...ale to je uz jedno, mozno na chvilu nasiel nieco, no teraz prisiel o vsetko...prisiel o tvoju doveru, o teba, prisiel o to co ho mohlo v zivote urobit skutocne stastnym...predpokladam, ze sa pokusi o navrat, no je uz len na tebe ci sa mu rozhodnes dat sancu alebo zacnes odznova a bez neho...zatial ma tesi, ze to beries tak ako to je, si silna zena a urcite si zvladla nejednu tazku situaciu v zivote tak sa urcite vysporiadas aj s touto...drzim palce ;-)