život v neistote...

Príspevok v téme: život v neistote...
RUSH

o problémoch vo vztahoch som tu prečítala veĺa,rozmýšlala som dávnejšie o zapojení sa do obdobnej diskusie,ale neodvážila som sa ,ale dnes otvorím novú tému,pre niekoho asi otrepanú,ale pre mna už pol roka aktuálnu,žijem v druhom manželstve,5 rokov,mám dcéru-12r. z prvého manželstva,momentálne ,staviame rodinný dom,už druhým rokom,velmi sme sa tešili,plánovali všetko spoločne,pred pol rokom sa zmenilo radikálne správanie mojho muža,robí veci,ktoré nikdy pred tým neurobil,neberie ohlad na moje city,myšlienky,dnes už spolu skoro vobec nekomunikujeme,len formálne veci,pri priamej,možno citlivej otázke sa totálne vytočí,najviac je spokojný,ked sa ho nič nepýtam,všetko vyhovára na starosti so stavbou,neviem ako mám dalej reagovat,mám ho rada a nechcem žit v takomto separovanom vztahu,"ja si budem robit čo chcem a ty sa ma nepýtaj,!!!"ak chcem riešit náš vztah,skončí to z mojej strany výbuchom,a on zo mna urobí hysetrku a blázna,nemá čo riešit,som velmi citlivá,pre moje štastie nepotrebujem materiálne veci skor to bežné pohladenie a úsmev,záujem,všetkého mi bolo dost,len teraz to znenazdajky skončilo,neviem,čo sa deje,nedostávam odpoved,žijem vo velkej neistote,viete so mnou niekto seriozne o tejto záležitosti podiskutovat?dakujem

rony26

nie vsetko sa da "vyzehlit" kyticou ruzi...ale mozno si teraz uvedomi o co moze realne prist a zachrani situaciu...ak teda dostane sancu a o tom uz musi rozhodnut RUSH...ale uprimne ma mrzi, co sa stalo, ja som sledoval tuto temu od zaciatku a mal som z toho blby pocit :-(...este ma napada jeden citat, dufam, ze nebude uplne od veci
"Nie to, že si ma oklamal, ale to, že ti už neverím, mnou otriaslo".

nexus

datelinka, Rush nepovedala vsetky okolnosti pripadu...tak tazko sudit...asi je rada, ze si dala neurol a spi...
ale moze sa k tomu ten jej muzik postavit este ako chlap a milenku pekne kopnut do zadku...a dojde za nasou milou Rush pekne s kyticou ruzi :))

datelinka

nexus, ked sa takto sprava, ako naposledy pisala rush, ze odmieta komunikovat, ze krici, ze obracia vsetko proti rush, nemyslim ze bude vobec ochotny dat tomu druhu sancu.

nexus

rush a uz ste sa o tom rozpravali? vie o tom ze to vies? ale to je jedno...pokial s tym je ochotny skoncit..a olutuje svoj "hriech"...tak mu este daj sancu...

datelinka

nehladala si dovody, nebola si naivna, rush. to bola ta iskricka nadeje, ktoru stale zivime, kym sa nerozhori, alebo naopak, kym uplne nezhasne. tak ako to bolo bohuzial v tvojom pripade. :-(
ale dostanes sa z toho, cim skor to budete mat za sebou, tym lepsie.

RUSH

je to tažké,velmi,!!!!!!!!!všetci ste mali pravdu,len ja som tomu nechcela verit,stále som hladala dovody prečo nie,a prišlo to ,ale už viem,že nereba verit všetkým blábolom,bože aká som bola naivná!!!!!!!!!

datelinka

rush, to mi je luto. vedela som to od zaciatku, ked si zalozila temu :-(( strasne mi to nieco pripominalo ...
teraz mas tazke obdobie, ale ver mi, ze bude to tak lepsie. nema zmysle byt klamana a nelubena, este horsie, nenavidena a odmietana.

RUSH

ludia,len vám chcem oznámit,že som sa dopátrala k pravde:moj muž má milenku,a presne tak ako som to cítila,krásne to zapadlo do seba ako mozaika,jej muž mi to potvrdil,dva dni som bola mimo,stále som neverila a ani neverím ešte dodne!!!!som plná emociíí,až dnes som sa sem dostala,som na neurole,no tak ak mte niekto skúsenost ,prosím napíšte

RUSH

darika dakujem,ale normálne si ma dostala,zrovna mi srdce začalo búšit,ked si mi hento napísala,fakt fantázia pracuje naplno,dokonca som v tom našla motiváciu,no ked nič, tak nič!ked je to pasé,niečo poriešim,som rada ,že si tu,dík