svokra ma nema rada...

Príspevok v téme: svokra ma nema rada...
tereza 6668

mam problem s priatelom mame dlhodoby vztah ale jeho matka ma nema rada. sprava sa ku mne strasne. ma uplny odstup ked som pri nich absolutne sa o mna nezaujima a nebavi sa so mnou. vrcholi to tak ze priatela za mnou nechce pustat (mame vztah na dialku a vidime sa 1 za mesiac na par hodin...mame to tazke ale aj tak robi problemy a nechce aby sme sa videli aj ked to mame takto) ja k nim ist nemozem lebo sa tam citim nevitana....najhorsie natom je ze ja absolutne netusim preco ma neznasa kedze po prve ma vobec nepozna lebo k nim nemozem chodit a ked som uz tam tak aj tak ma odmieta spoznat tak ze by sme konverzovali. nic som jej nespravila. nechapem to pretoze nema so synom taky vztah ako maju matky ze na nich lipnu. akoze jasne ze je to jeho matka ze sa zaujima ale je to cudne ked mu zakazuj aby sa so mnou videl a ked aj tak ju nepoluchne tak potom je strasna hadka ze sa priatel prisposobuje mne a nie jej...sme este mlady mame 22 rokokv obaja ale aj tak....je to strasne cudne a neviem ako to vyriesit kedze porozpravat sa s nou neda...dik za rady...:(

aknitka

delphia píšeš, že svokry čo majú len synov skôr či neskôr budú svoju zlú nevestu potrebovať. to je presne môj prípad. svokra má dvoch synov a my sa s ňou už dva roky nestýkame. aj keby ma prosiť prišla na kolenách tak o ňu ani nezakopnem. ak sa manžel uľútostí tak nech, brániť mu nebudem ale ja určite nie.
teraza ak chceš aby vám vzťah vydržal musíš to všetko brať jedným uchom dnu a druhým von. ona sa nikdy nezmení. ani po svadbe s tým nepočítaj, skôr to bude ešte horšie. akým smerom sa bude ďalej váš vzťah uberať záleží od toho ako sa k tomu postaví tvoj priateľ.
ja som s mojim mužom spolu takmer 10 rokov (z toho takmer 4 manželia) a už dva roky spolu vôbec nekomunikujeme. úplne sa to zlomilo po narodení nášho syna. a hoci môj muž v krízových situáciách vždy stál za mnou, tak doma máme kvôli tomu z času na čas pekne hustú atmosféru. predsa len sú to jeho rodičia. chcem tým povedať, že nech je to akokoľvek, ale vzťah to určite poznačí.

[zruseny1]

no jasne.. ze chce mat chlapca pri sebe... to asi vacsina mam, teda, myslim si
a aj moja si casto vzdychne, aa ako by ti bolo lepsie samej... a naco mas frajera...
ale to zase ostava iba medzi nami, pred nim by nikdy nic take nepovedala... vela mam nesuhlasi s vztahmi ich deti, ale nedavaju to takto sprosto najavo...
a fakt sa radsej spytaj na toho neprajnika... a frajer s mamou maju dobry vztah? ved co si nevydupe to, aby sa uz spravala normalne? vobec to nejde?

tereza 6668

my studujeme kazdy inde a preto sa vidime malo....a s tymi klebetami je to mozne lebo jeden clovek nam nepraje absolutne nic...ale skor sa priklanam k nazoru ze mama si synacika strazi ako tie klebety. lebo zrazu sa prisposobuje mne a nie jej ako bola zvyknuta...proste mam z nej nervy ale v tom zmysle ze som zufala ...

karicka

ahoj, je to blbe, ze ta tvoja "svokra" nema rada... no dolezite je, ze sa lubite vy dvaja a ze vam to drzi tak dlho napriek vzdialenosti. Inak ked ti povedala tak sprosto, ze to ona piekla tie kolace, tak si ju mala pochvalit, ze take vyborne si este nejedla :)) Urcite by pozerala na teba ako puk :) Take hlasky ber jednym uchom dnu a druhym von. Nedaj na sebe vediet, ze ti jej poznamky ublizuju ...

[zruseny1]

tereza a kvoli comu sa tak malinko vidate? nevies ako dlho to asi takto bude trvat?
ked uz ste tak dlho vydrzali, bola by skoda aby sa vam pokazil vztah, kvoli niekomu...
a nerozmyslala si, ci v tom nemoze byt nieco ine? nejake nedorozumenie alebo klebeta trebars? nemohol ta niekto pred nou ociernit,nejaky zavistlivec? preto by bolo dobre sa jej spytat, nejakym neutralnym sposobom, co je vo veci... len zase... aby sa tym nedocielil pravy opak
a inak..s tymi kolacmi to....hm... mna by taky postoj uplne odrovnal :/

tereza 6668

lenze chapete my sa nevidime casto uz dva roky je to postavene na tom ze sa vidime par hodin raz za mesiac....ja som prestastna ze to drzi tak dlho pri takych hroznych podmienakach...nasi sa uz s tym zmierili a vzdy ma pustia ked ma prist domov...tiez ho spociatku moja mama nemusela lebo ma pripravil o panenstvo...:D ale uz si zvykla a je rada ze ho mam a ze nemam dakeho grazla co fetuje. ja nechapem preco nerozmysla aj jeho matka tak...ci si mysli ze on bude mat partnerku taku aku mu ona vybere?

delphia

niektore svokry nerozmyslaju a nemaju svoje nevesty rady. preco? pre nic za nic, len tak z principu....
len na jednu velmi dolezitu vec zabudaju hlavne tie, ktore maju "len" synov- a to na to, ze nikdy nevedia, kedy budu v buducnosti potrebovat svoje nevesty a budu na ne odkazane. totizto sotva im budu ich synatori vymienat po... plienky. skor ci neskor tu svoju "zlu" nevestu potrebovat budu....
hlupe a sebecke mrchy- svokry vedia velmi ublizovat a robit zlo vo vztahu medzi svojimi detmi a v ramci ich rodin, ale nakoniec sa to aj tak obrati proti nim. takze skuste si ich vymazat zo svojho zivota a netrapit seba ich vymyslami. vase polovicky ak vas maju radi, tak budu stat pri vas, a ti, ktori daju za pravdu svojej mamicke, tak nech tiahnu k certu a nech su s nou stastni.

tereza 6668

no hej nema absolutne volu najst si ku mne cestu vzdy ked so m u nich tak ide prec alebo vedla do izby a pokial sa ja nieco nespytam tak je ticho...minule zacala ,,utocit,, na to ze ma ponukol z ich kolacov....tak zacala ze to ona piekla a uplne to vyznelo tak ze co si to dovolujem jest....som sa tam citila ako debil proste...hej bavila som sa a n povedal ze on si to uvedomuje a ze sa aj hambi ale co s nou narobi...proste ja viem ze matky su take ale sme spolu uz dlho si mohla zvyknut aleb co...