1000 kalorii denne

Barunka

Super a ked mam 53kg a bazalny metabolizmus cca1300 tak kolko kcal mam prijat aby som schudla? Potrebujem dat dolu 4kg do mesiaca, som malicka, mam len 158cm a k mojej vyske je naj vaha 48-49 ak nie menej

winki

no ja som si to dala na váhu 55 kg a výsku 170, ale zase až tak markantne rozdiely tam niesu. KeDže ako bolo písané 1000 kalorií je asi 4000kj a pre zdravú ženu v zrelom veku (ktorá nechudne) je optimum 6000kj.

winki

Len tak pre zaujimavosť....registrovala som sa tam, vyplnila príslušné informácie a veci ohadom toho čo chcem dosiahnúť. A vyrátalo mito, že za deň mám prijať 1190kalórií. Takže 1 000 je uplne optimum

Terka777

Ale preboha ludiaaa.. ste sa tu poblaznili niektori? Co nad tym vobec rozmyslate, ved to je chore. Prijem pod 4000 kj ohrozuje vase zdravie! Budete mat depky, budete agresivny a vsetko ZLE dokopy + zacnete priberat sa vam spomali metabolizmus a... dalej uz ani nebudem radsej hovorit.

milsy

ahoj, chcem sa spytat, ci nevadi, ked prijmem 1000kalorii denne a v tom bude aj cokolada, alebo pecivo, ked sa do toho zmestim. Vdaka

adafad

smajliQia prazenicu si robim z 3 vajec iba koreniny pridam a papam skoro iba celozrnne rohliky niekedy si dam biely aj chlieb celozrnny niekedy biely a robim si ju na bravcovej masti ale dnes rano napr som si doniesol do 2.5 litrovej flase cistu vodu a naranajky som si dal bebe keksy kakaove a banan neviem ci to robim spravne a este mi prosim porad kolko kalorii mam primat denne kolko rano na obed vecer proste celkovy vysledok :)

smajliQa

suhlasim s darkmother...
tych 1000 kcal je pre mna ako stvorenych, mam 52 kg, a vtedy si udrziavam vahu, ked nejem viac.