Uniformy a erotické kostýmy

Valery8797

nie, prasky neberie. je pravda, ze tie vselijake svinstva a takisto niektore lieky mozu znizovat chut na sex, ale ten moj je proste lenivy. s erekciou nema problem, len sa mu potom nechce dotiahnut veci do konca.

Valery8797

u mna bola na prvom mieste laska, obaja sa velmi lubime, perfektne si rozumieme, sex u mna nie je prvorady. moj manzel ma uzasne caro osobnosti, je velmi mily, pozorny, rozumie mi, ma ohromny sexepil a super vyformovane telo, ale ked dojde na samotny sex, vtedy si lahne a zaspi so slovami dnes nie, milacik. skusala som vsetko mozne, ale mal zaujem tak maximalne raz za mesiac. bola som uz zufala. kostymceky boli jedina moznost, to jedine ho dokaze nastartovat. trva mu to dlho, ale potom je to divoch. No a ci sa mi kostymy pacili aj predtym? Pacili, ale nie az do takej miere ako manzelovi. Ja to vnimam ako obcasne spetrenie radovanok, unho je to zaklad kazdeho milovania. Ale prisposobim sa. Kupujem zo sexshopov uniformy a kostymy, resp. sama nieco zozeniem a potom spolu vymyslame scenar a ideme podla neho.

Kabo

Valery8797 - Je milé ak si sa kvôli nemu na to dala. Tebe sa niečo také páčilo aj pred tým ako si ho spoznala? Nevadilo Ti že si zoberieš niekoho kto nemá veľký záujem o sex...?

Valery8797

Ja ich pouzivam casto. Manzel je v sexe uplne pasivny, hoci ma len 28 rokov a sme manzelia iba dva roky. Praca, posilovna a televizor je jeho. Aj sa k sebe tulkame, aj sa bozkavame, ale k sexu nie a nie dojst. No a jedine, co nanho ako-tak plati, su kostymceky. K tomu vymyslame rozlicne scenare.
Grecka bohyna sa zamiluje do smrtelnika.
Grecky boh sa zamiluje do smrtelnicky.
Dalila sa chce dozvediet Samsonovo tajomstvo sily a je len na nej, ake presvedcovacie metody pouzije.
Zlodejka nieco ukradne a musi sa snazit, aby obmakcila prisneho sudcu.
Cézar a Kleopatra ani komentár nepotrebuju.
Sef prijal novu sekretarku a ta musi dokazat, co vie.
Kulturista (pripominam, ze manzel posiluje) chce vyhrat sutaz a chyba mu jediny hlas. Musi sa preto snazit, aby obmakcil prisnu porotkynu, ktora ma slabost pre svalnacov.
Dost otrepane a jednoduche, ale ked to na manzela zabera, preco to neskusit.