Vianocny stromcek

Príspevok v téme: Vianocny stromcek
Elwine

Dnes ma tak napadlo, ze za 2 mesiace uz mame zas "na krku" vianoce..:) a vzhladom na to, ze moj mozog uz pomaly zacinaju masirovat obchodne retazce svojim vianocnym tovarom, tak mi myslienky zasli az k vianocnemu stromceku.

Mate nejaky tip na dekoraciu? Do akych farieb ho zvyknete zdobit? Ja preferujem zlato cervenu, pripadne zlatu so slamenymi doplnkami... Ale chcela by som zmenu..:)

Slobodna

Ide mi to na nervy, pomaly sa budú vianoce pretriasať už v júny. Všetko by sa to malo začať až v Decembri, kým prídu skutočne vianoce, som z tej všetkej maškarády taká znechutená, že sa na ne už vôbec neteším. Dnes som už videla ako dávajú vianočnú výzdobu na istý hypermarket.

[zruseny1]

:) ja sa pochvalim... vyhrali sme zivy stromcek, od orionu tusim, juchuu
a aj minuly rok, plus s vysdobou, bol nadherny :))

kopyrajtka

dobra vila:

tak ked postavim tento rok moj modro-strieborny stromcek, tak sa stavim ze sa ti zalubi :))

uz som par ludi presvedcila :) ajked nasiel sa aj jeden ktoreho sa nedalo, tak mozno budes druha :)

isla

My sme to poriesili tak, ze vianocny stromcek nemame:) Nebavilo by nas to rozkladat a skladat a zdobit. A zivy nechceme. Ked pridu deti, tak zakupime, dovtedy mme svaty pokoj. Skor sa tesim na vypekanie.

sunie

mne sa stale paci najviac klasicky zeleny strom + cerveno-zlata/strieborna kombinacia ozdob alebo prirodne doplnky. tiez by som brala zmenu, ale nic ine ma nenapada. neznasam modre, fialove a podobne mrtvolne farby ozdob.

dobra vila

Xmass - :D, huch, mne tiez ked sa to nahodilo, tak som iba pozerala, ze nejako na dlho to vyslo. Strom s farebnymi konarmi pekny nie je, v tom mas pravdu, take som videla iba ojedinele, ale nic moc. Ale taky ten postriebreny, som bola zvedava, ci niekto nema.

Xmass

dobra vila krot sa sak sa mi to ani nechcelo citat sorry :D
no mne sa ta fialova strasne paci, praveze sa mi zda ze je to taka tepla farba..modra nie, to je jak lad, ale fialovo strieborna je krasna:))..
no a tie farebne stromceky co predavaju, ako nemyslim ozdoby, ale farebne ihlicie, ruzove, cierne, biele, tak to uz je naozaj moc..uz nevedia co od dobroty vymysliet..vobec to nieje pekne, ved strom ma byt zeleny a uz ozdoby si da kazdy podla toho co sa mu paci

dobra vila

samko r, neviem, odkial beries, ze amici maju stromy do cervena... ani nie... a bola by asi skoda hadzat kazdeho do jedneho vreca, kedze to je multikulturna krajina, ze? Staci si pozriet aj filmy - co film, to iny strom - modry, cerveny, ruzovy, strieborny... U nich su poplarne aj biele vianocne stromceky, alebo taky zasnezeny. Ba dokonca najviac som videla farebne stromceky, na fotkach, kedze mam nejakych americkych priatelov. Je to hlupost vraviet, ze strom do cervena je americky styl, pekna kravina, prepac. A tebe sa nepacia asi iba preto, lebo vravis, ze je to "americky" styl, ale ja iba tvrdim, ze cervena je KLASIKA a nie, ze je to amerikanizmus, preboha.
Nemat rad strom do cervena je jedna vec, ale pomenovat to stylom ameriky, druha. Ale skoda reci.
Ved kazdy nech si stavia strom, aky sa jemu paci, no nie?
P.S: pre ameriku su skor specificke pukance, zive jablcka, susene pomarance na stromoch...