Vianocny stromcek

Príspevok v téme: Vianocny stromcek
Elwine

Dnes ma tak napadlo, ze za 2 mesiace uz mame zas "na krku" vianoce..:) a vzhladom na to, ze moj mozog uz pomaly zacinaju masirovat obchodne retazce svojim vianocnym tovarom, tak mi myslienky zasli az k vianocnemu stromceku.

Mate nejaky tip na dekoraciu? Do akych farieb ho zvyknete zdobit? Ja preferujem zlato cervenu, pripadne zlatu so slamenymi doplnkami... Ale chcela by som zmenu..:)

kopyrajtka

salatka, aj my mavame modro-strieborny, sice uz si kolko rokov slubujem ze musime zmeni farbu, no vzdy je mi to luto, lebo tieto farby vyzeraju super :))
a svetielka mame farebne, co na tom strieborom hazde a odraza pekne odlesky :))

inak sa len tak spytam... ma niekto z vas blikajuce svetielka??? lebo mna z toho ide porazit ked oproti v dome niekomu tak blikaju... vrazdila by som kebyze to mam doma :)))

alzbee

Boze, my uz mame 30 rokov stare ozdoby, uz by sme fakt mali kupit nove :D :D a davame nanho vselijaky misung farieb a je pekny:))

salatka

my sme dlhe roky mavali vzdy zlato cerveny stromcek.teda zdobenie .a.le posledne dva roky, sme to zmenili na strieborno modry.a nema ot chybu ..aspn mne sa to hrozne paci :) a takisto su pekne tie slamenne somarinky a maslicky

Elwine

zuzic: elwin@post.sk :) budem cakat..

no dakujem vam za tipy, urcite sa necham inspirovat :) tie masle skusim niekde pohladat po obchodoch, takisto take tie drobnosti ako vravis... mne sa strasne pacia slamene ozdoby, pravdepodobne sa budem tento rok uberat tiez tym smerom... len tu dominantnu farbu treba doriesit no :) ta terakota sa mi kazdopadne pozdava

asdfjklô

ja som sa uz minuly rok rozhodla, ze tento rok budem mat taky tradicny slovensky. slamene a drevene ozdoby, susene ovocie, slamena retaz, nic zlate ani strieborne, ani flitrove a velmi sa na to tesim. len neviem, co tam na vrch... nieco uz vymyslim, ale tesim sa na to:o)

bingham

Jeeej zuzic u vas bol jezisko ??? umna uz dlho nebol......dufam ze tento rok ma prekvapi.....ved aj ja so romanticky zalozeny....:DDDDD