Ako vyberaju krčne mandle ?

kaciatko7

zuzic, nic proti tebe, ale nemas uroven, ked jednas takymto stylom. ked chces oponovat, oponuj, ale neurazaj. fakty jednoducho nepustia, ci sa ti to paci alebo nie.
okrem toho, nepisem to sem len kvoli tebe, citaju to aj ini ludia, ktorym na svojom zdravi zalezi viac ako tebe. ty si so svojimi mandlami a nadchami rob co chces, to mi je naozaj jedno.

zuzic

janka napis mi na mail zuzina6520@gmail.com lebo tu to nie je zrovna najlepsi napad. mam to v zivej pameti takze rada poradim ak budes nieco potrebovat

zuzic

kaciatko a ty vies co je pokec? waw boreeeeeeec:) inac vies kto nema skusenosti nech radsej cusi, to je aj moje heslo. takze by si mohla sklapnut. papa

zuzic

janka mne brali pred rokom nosnu a mozem ti povedat bolo to v pohode. brali mi ju v lokalke a o dva tyzdne aj v narkoze. trocha krvi, proti bolesti dali lieky..chlapcovi to pomoze, nie je dobre nechavat ho trapit moze sa to vypomstit...kolko ma syn rokov? keby si potrebovala nejake info rada poradim:)

neonin

Ja ti rozumiem, ani ja nemám mandle, ale tom som bol malý chlapček, ktorý nemohol povedať ee, ja som veril doktorom. Dlhú dobu 6 rokov, potom som sa spýtal, kto je zodpovedný za tvoje zdravie?..a odpovedal som si jednohlasne...
Keď si nevedela o inej možnosti, vtedy to bola dobrá reakcia, no ak by si si mala vybrat, čo by sisi vybrala?...vybratie alebo obnova?...

kaciatko7

mandle su sucastou imunitneho systemu organizmu, takze po ich odobrati logicky mozu vzniknut zdrav. potiaze. mne ich odoperovali asi 10 rokov dozadu, odvtedy trpim na problemy s prieduskami. tym, ze sa z tela vyberu, sa problem ako taky nevyriesi. tak isto aj slepe crevo, ked priroda sama urcila, ze v organizme maju byt, tym padom urcitu ulohu splnaju. to len klasicka medicina, ktora si ocividne nevie rady so zapalmi, virusmi, hnisavymi anginami...propaguje vybratie mandli. samozrejme, najjednoduchsie je vybrat ako liecit.
inac, tazko tu budu hodnotit napr. taky citricidal ludia, ktori ho nikdy nevyskusali. my, co mame s nim skusenosti, mozme len potvrdit jeho priaznive ucinky.
ti, ktori sa nerozumeju, radsej nech pokracuju v debate typu azet pokec, lepsie urobia.

neonin

Ja ti rozumiem, ani ja nemám mandle, ale tom som bol malý chlapček, ktorý nemohol povedať ee, ja som veril doktorom. Dlhú dobu 6 rokov, potom som sa spýtal, kto je zodpovedný za tvoje zdravie?..a odpovedal som si jednohlasne...
Keď si nevedela o inej možnosti, vtedy to bola dobrá reakcia, no ak by si si mala vybrat, čo by sisi vybrala?...vybratie alebo obnova?...

Denz

neonim- ja zasnem nad takym pripadom ako si ty....!
Hras sa na Kašpirovského????
Zmen si nick na neon,alebo jasnovidec.
Spasitel jeden.