Aku značku notebooku odporučate?

ojka

ja mám už zo dva roky asus a všetko klape ako hodinky, spolubývajúce maju Acer a už obe ho stihli mat raz alebo dvarazy v servise. Ale tak ostatní si ich zasa tiež pochvaluju, tak to je asi individualne. (:

usiko

keby som kupovala tyeraz tak Toshiba alebo Dell...ja mam Asus a som velmi spokojna, ale v dobe ked sa kupoval, som na iny nemala...

Oriesok_

Chcem ho použivať na bežne písanie textov alebo napalovanie, ukladanie pesničiek, obrazkov proste take veci čo sa robia aj na normalnom PC. Teraz mam sice PC ale chcem ho vymneniť za notebook. načo mať vedla seba tu velku bednu počitačovu, ked to môžem mať na stole v menšom vydaní :-) a navyše chcem taky tichy ale to su asi všetky už, lebo ten moj počitač mi tu ešte aj huči a to ma znervozňuje.
A chcela by som nejaky do 700 eur. Videla dom aj DELLY do takejto ceny napr v Datarte, tak asi ten DELL. Ale ak ma niekto zle skusenosti s touto značkou tak sa ozvite.

Lucinka33

Ja sa v tom nejak velmi nevyznam, ale mam Toshibu uz takmer 3 roky a nemala som s nou ziaden vazny problem. A to sedim pri notebooku kazdy den niekolko hodin :)

Giovanni

Najprv nam napis ze naco ho chces pouzivat,Toshibu nikto nespomenul neviem preco...podla mna aj cenovo a aj kvalitou je dobra...aku sumu chces investovat do booku?Ja mam Asus,ale nie som zastanca Asusu,podla mna kazda znacka je dobra,ale vyhol by som sa skor no name notebookom a MSI.Samozrejme ak sa rozhodujes medzi Dell a Asus tak skor Dell aj za ten servis na druhy den u teba doma :)

Deee

mame 4 firmene Asusy, sme spokojni, mame vsak aj servis v meste, jeden asusik nam vsak po roku krachol...nedal sa zapnut a po oprave nam ho sice spojazdnili, ale vsetky data boli fuc, mali sme aj hp, ale odisla mu obrazovka a servis dakde do polska ho posielali, mesiac kym prisiel...takze u nas asus, nie je dokonaly, ale tie tri zvysne zatial frcia :-)