Vyrazky na chrbte

RNG

Sirove mydlo je dobry dezinfekcny prostriedok, ale vysusuje. Nezabranuje vytvoreniu akni, tak ako spravna dieta a doplnky ako zinok(napr Zinc for acne) ale potlaci hnisanie akni, takze sa vyhoja skorej. A otvara zapchate pory, takze niekedy sa akne vobec vytvorit nemozu, lebo podmienka je upchaty mazovy duct=mazovy por.

RNG

Jod je v morskych rastlinach, ako spirulina, kelp a kombu.
Japonci maju v kazdodennej potrave morske plodiny, takze ich prijem je vyse 80 krat taky v priemere, ako odporucena denna davka.
Pricom japonky maju plet cistu a hladku ako porcelan!
A cysty a polypy a hrcky v prsiach su tam extremne zriedkave.
Jodova tinktura sa pouziva u zien na spodok brucha 5-10 kvapiek=flak asi ako dlan, raz do tyzdna, max 2 krat. Jod sa vstreba cez kozu, ked flak zmizne za skor nez za den, telo potrebovalo ten jod a natiahlo ho dovnutra z koze. Postupne, tak je to spravne, nie naraz ako z jodovych piluliek alebo roztoku lugolu.

pralinka

RNG a kolko toho jodu mam asi brat? a v prirodnej forme sa vyskytuje v com? TO ozaj mi moze taky jeden jogurt urobit az taky bordel v tele? lebo mlieka som sa vzdala uplne, ale ten jeden jogurt denne si doprajem...hm

pentium

nikina,mala by si zajst za koznou lekarkou,ta vie presne co je na to dobre.Neskusaj vselijake masticky aby sa ti to este nezhorsilo.Aj ja mam ten isty problem:zajtra idem aj ja za koznou,som sa konecne odhodlal...:-)))

RNG

Ja , zabudol som spomenut jod, extra jod znamena extra vytvorene enzymi v tele, ktore vedia odstranit rozne nefunkcne utvary.

RNG

Vyrazky su zvnutra. Telo sa snazi vyhodit nepotrebne latky.
Pomoc je nejest spalene tuky a tazkostravitelne bielkoviny.
Su ludia co maju nedostatok niektorych enzymov.
Maju moznost alebo sa vyhnut jedlam, ktore nevedia stravit alebo im sposobuju zamorenie(mliecne vyrobky,plesnivy syr,udeniny, lepka, orechy...)alebo brat enzymi,ktore tieto latky vedia spracovat.

panča

help
daj si zarobit v lekarni sírový lieh. 1x denne potieraj -dezinfikuje a suší. myslim, ze treba 2%-ný-ale to sa porad uz priamo v lekarni (0,25l stoji okolo 40 SK)